Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ Ollywood କଳକାର ମାନଙ୍କ ଭାଣେଜୀ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ହିରୋ ବା ହିରୋଇନ୍ ମାନ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟ ରେ ଜାଣିଥିବେ । କିନ୍ତୁ ଅଜିବାମେ ଜାଣିବା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସମସ୍ତ ହିରୋ ହିରୋଇନ୍ ମାନ ଙ୍କ ଭାଣେଜି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା


ଝିଲ୍ଲିକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ ବର୍ଷ ଝିଲିକୁ ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରୀତି ରଞ୍ଜନ ଘଡେଇ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ଝିଲ୍ଲିକ୍ ଙ୍କ ଭାଣେଜୀ ବା ପ୍ରୀତି ରଞ୍ଜନ ଘଡେଇ ଙ୍କ ଭଉଣୀ ର ଝିଅ ।


ସତ୍ୱୀକି – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ସତ୍ୱିକୀ ଙ୍କୁ ନୂଆ ବୋହୂ ଧାରାବାହିକ ରେ । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭାଣେଜୀ ହେଉଛନ୍ତି ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା କୁନି ତାରିଣୀ ।


ପ୍ରିୟଙ୍କା – ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ଓ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ । ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ହର ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଝିଅ ବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଙ୍କ ଝିଆରୀ ।


ରାଧିକା – ନୂଆ ବୋହୂ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ନୂଆ ବୋହୂ ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ଶୀର୍ଷ ପହଞ୍ଚିପରିଛି । ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ରାଧିକା ଙ୍କ ମାମୁଁ ପୁଅ ।

ରଞ୍ଜିତା – ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ତନୁଜା ଖୁଡି ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ରଞ୍ଜିତା ଙ୍କ ପୁତୁରା ହେଉଛନ୍ତି ତାରା ତାରିଣୀ ର ଶିଶୁ କଳାକାର ବୀର।


ଅନୁଭବ _ ଅଲିଉଡ ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ହେଉଛନ୍ତି ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି । ଆଉ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ । ଗପ ହେଲେ ବି ସତ ରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ରାହୁଲ ହେଉଛନ୍ତି ଅନୁଭବ ଙ୍କ ଭଣଜା ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ ବାହାଘର ବରଯାତ୍ରୀରେ ନାଚିଲେ ସବୁ ହିରୋ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *