Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡିଆ ହିରୋ ସମ୍ବିତ କିପରି ତାଙ୍କ ଶଳା ବାହାଘରରେ ମଜା ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ସମ୍ବିତ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କିପରି ତାଙ୍କ ଶଳା ବିବାହ ଘରେ ମଜା ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ଆସନ୍ତୁ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ସମ୍ବିତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ର । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହବା ସହିତ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ।

ସେ ପ୍ରଥମେ ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ୍ ଟି ହେଉଛି ପ୍ରେମସ ୱେଡ୍ସେ ପ୍ରିୟା । ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ୍ ଟି କି ସୁପର୍ ହିଟ ହବା ସହିତ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ କଟକ ରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ତାଙ୍କ ବାପା ,ମା ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ। ସମ୍ବିତ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନାମ ହେଉଛି ଶୟନା ମହାପାତ୍ର ।ସେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ କରିବା ସହିତ ୨ ଗୋଟି ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ସମ୍ବିତ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ରେ ସେ ଭଲ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆୱାର୍ଡ ପାଇଛନ୍ତି ।

ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିବା ସହିତ ଅନେକ ଆଲବମ୍ ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ସମ୍ବିତ । ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଖବର ଭାଇରାଲା ହବା ରେ ଲଗୁଛି ଯେ ସମ୍ବିତ ତାଙ୍କ ତାଙ୍କ ଶଳା ବିବାହ ଘରେ କିପରି ମଜା ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି। ତାହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସମ୍ବିତ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଶଳା ବିବାହ ଘରେ ବହୁ ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏହାର କିଛି ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫଟୋ ରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ବିତ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଶୟନା ତାଙ୍କ ଭାଇ ଙ୍କୁ ସୁନ୍ଦର୍ ଭାବେ ସଜାଉ ଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବାଡିରୁ ବର କୋଳି ଚୋରି କରି ଖାଇଲେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା (Tamanna) ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *