Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବାବୁଶାନ (Babushan) ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଧରି ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଭୁବନେଶ୍ଵର ବୁଲିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବାବୁଶାନ୍ ତାଙ୍କ ପୁଅ ର ନାମ ସାମର୍ଥ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆଗାମୀ ଦିନ ଏପ୍ରିଲ ୨୫ ରେ ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କ ପୁଅ ର ଏକୋଇଶିଆ ହବା କୁ ଯାଉଛି ସେଥିପାଇଁ ବାବୁଶାନ୍ ଓ ତୃପ୍ତି ସପିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବିଷୟ ରେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ। ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ବାବୁଶାନ୍ ଓ ତୃପ୍ତି ଙ୍କ ର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି ।

ଏହି ଖୁସି ରେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଖୁସି ର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି । ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କ ର ପୁଅ ହେଲା ପରେ ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ମାନେ ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ବାବୁଶାନ୍ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଦେଖି ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ସହ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ର ବାବୁଶାନ୍ ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୁଅ କୁ କହିଛନ୍ତି । ବାବୁଶାନ୍ ଓ ତୃପ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି । ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତୃପ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ତୃପ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପିଲା ଦିନ ର ସାଙ୍ଗ । ସେ ସ୍କୁଲ ସମୟ ରୁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୀର୍ଘ ୨୦ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥିଲା ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ସେମାନେ ୨୦୧୪ ମସିହା ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି ଯାହାର ଏକୋଇଶିଆ ଏହି ମାସ ୨୫ ତାରିଖ ରେ ହବ ସେଥିପାଇଁ ବାବୁଶାନ୍,ତୃପ୍ତି ଓ ପରିବାର ସହ ସପିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *