Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ପରିବାରର ଶାନ୍ତିପାଇଁ ଅନୁଭବ ବର୍ଷାଙ୍କ (Anubhav Varsha) ସହ ମିଶି ରାମ ନବମୀ ପୂଜା କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି କିପରି ରାମନବମୀ ପୂଜା ପାଳନ କଲେ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଅନୁଭବ ଙ୍କୁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ନମ୍ୱର୍ ୱାନ ହିରୋ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ରୁ ବର୍ତମାନ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହବା ସହିତ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ।

ରାଜନୀତି ରେ ପାଦ ଦେବାରୁ ସେ ଆଉ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ର ସାଂସଦ ଅଟନ୍ତି । ସେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଚୂଳ ବୁଲି ନାୟିକା ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାହ ଘର୍ ବେଶୀ ଦିନ ଯାଏ ରହିଲା ନାହିଁ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ କିଛି ପାରିବାରିକ ବିବାଦ କୁ ନେଇ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାଦ ର ସମାଧାନ ପାଇଁ ସେମାନେ କୋର୍ଟ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ ହୋଇ ପାରିନି । ଦୁଇ ପରିବାର ଙ୍କ ଭିତରେ ଅଶାନ୍ତି ଲାଗି ରହି ଥିବାରୁ ଓ ବିବାଦ ର ସମାଧାନ ହୋଇ ନଥିବା ରୁ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଭଗବାନ ଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଗ୍ରହ ଶାନ୍ତି ଓ ପରିବାର ସୁଖ ଶାନ୍ତି ରେ ରହିବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଳି ଦିନ ରେ ଉପବାସ ରହି ଠାକୁର ଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁ ଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.