Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଦୂର୍ଗା ସିରିଏଲର ସ୍ତୁତି (Hitesha) କିପରି ନିଜ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁ ନାହିଁ କାରଣ ସେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଧାରାବାହିକ ଟି କେବେଠୁ ବନ୍ଦ ହୋଇ ଗଲେଣି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ କହୁଚୁ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଦୁର୍ଗା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସ୍ତୃତି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ସ୍ତୃତୀ କିଭଳି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ସ୍ତୃତି ଙ୍କୁ ଦୁର୍ଗା ଧାରାବାହିକ ରେ ଲିଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରି ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଦୁର୍ଗା ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ୱର୍ ୱାନ ଧାରାବାହିକ ହୋଇ ପାରିଥିଲା ଓ ସେ ତାଙ୍କ ଭଲ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ବହୁତ୍ ପଶନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଗା ଧାରାବାହିକ ଟି ବନ୍ଦ ହବା ପରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନାହିଁ । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ସ୍ତୃତି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି କେମିତି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସ୍ତୃତି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ଖୁବ୍ ଧୁମ୍ ଧାମରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଏହି ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଓ ଯାହାର ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *