Breaking News

ଏହି ହିରୋଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଲେ ନଣନ୍ଦ ପୁଟୁଳି ଧାରାବାହିକର ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁକିଜ (Cookies Swain)

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମ ଜାଣିବା ମଞ୍ଜରି ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ନଣନ୍ଦ ପୁଟୁଳି ର କୁକୀଯ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ରେ ହେଲେ ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କାହାକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ କୁକୀଯ ଙ୍କୁ ନଣନ୍ଦ ପୁଟୁଳି ଧାରାବାହିକ ରେ ସେ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭିନୟ କୁ ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

ସେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ନଣନ୍ଦ ପୁଟୁଳି ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର 1 ହୋଇପାରିଛି । କୁକୀଯ ଭଲ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଆଜି ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ସେ ବର୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହୁଛନ୍ତି । ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋଶଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେ ଯେଉଁ ଫଟୋ ରେ ସେ ବୋହୁ ବେଶ ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି ।

ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଦେଖି ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ କୁକୀଯ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସତ କଥା ହେଲେ ଯେ ସେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ସତ ରିଲ ଲାଇଫ ରେ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ନୁହେ । ଏହି ବିବାହ ଫଟୋ ଟି ହାଉଛି ତାଙ୍କ ଶୁଟିଂ ସେଟ ର ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *