Breaking News

ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାରିଣୀ (Lipi)ଙ୍କୁ ୩୫ ବର୍ଷ ହେଲାନି, କାହିଁକି ବିବାହ କରୁନାହାନ୍ତି, ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ତାରିଣୀ ବ ଲିପି ଙ୍କୁ ୩୫ ବର୍ଷ ହେଲାଣି କିନ୍ତୁ ଏ ପର୍ଯନ୍ତ ସେ କଣ ପାଇଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ନାହାନ୍ତି କଣ ରହିଛି ରହସ୍ୟ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ତାରା ତାରେଣି ଧାରାବାହିକ ରେ ଲିଡ ନାୟିକା ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ତାରେଣୀ ବା ଲିପି ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ତାରା ତାରେଣୀ ରେ ।

ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ତାରା ତାରେଣୀ ଆଜି ଓଡ଼ିଶାର ନମ୍ୱର୍ ୱାନ୍ ଶିରିଏଲ୍ ହୋଇପାରିଛି ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ଲିପି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ଓ ମ୍ୟୁଜୀକ୍ ଭିଡିଓ ଆଲବମ୍ ରେ ଭଲ ଅଭିନୟ କରି ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଅଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଲିପି ଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟ ରେ ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଲିପି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଇ ପାଳନ କରନ୍ତି ଜାନୁଆରୀ ୨୦ ରେ ଓ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ ଟି ହେଉଛି ବରମ୍ପୁର ଠାରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୁତ ଘର ହେଉଛି ସମ୍ବଲପୁର । ଲିପି ଙ୍କ ମା ହେଉଛି ବନ୍ଦନା ମହାପାତ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ମା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଲିପି ଙ୍କ ମା ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଶ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଭଜନ ଗୀତ ମଦ୍ଧ୍ଯ କରିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ପିତା ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଅଟନ୍ତି ତାଙ୍କର ପରିବାର କହିଲେ ଭାଇ , ଭାଉଜ ଓ ଏକ ପୁତୁରା ଅଛି । ତାଙ୍କ ପିତା ଚାହିଥିଲେ ଲିପି ଜଣେ ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ହବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ମା ଙ୍କ ର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ଯେ ସେ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୁଅନ୍ତୁ । ସେ ତାଙ୍କ ମା ଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.