Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କାହିଁକି ଏମିତି ମହିଳା ବେଶରେ ନଜର ଆସିଲେ ଅଭିନେତା ଶ୍ରୀତମ ଦାସ (Srittma Das)

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଳ ହବା ରେ ଲାଗୁଛି ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଟା ରେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ଏକ ମହିଳା ବେଶ୍ ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସେ ବେଶ୍ ରେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର୍ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ବି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ଜଣେ ଲୋକ ପରିଚିତ ଅଭିନେତା ବୋଲି । ତାହାଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ କିଏ ଓ ସେ କାହିଁକି ମହିଳା ବେଶ୍ ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ କହୁଛୁ ଉଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ଶ୍ରୀତମ ଦାସ ।

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ । ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀତମ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିବା ସହ ବହୁ ଗୁଡ଼ିଏ ଆଲବମ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ଓ ସମସ୍ତ ଆଲବମ୍ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ଙ୍କ ହୃଦୟ କୁ ଛୁଇଁଥିଲା । ଶ୍ରୀତମ ଅନେକ ଅଡିସନ୍ ରେ ଜଜ୍ ହିସାବ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି ।

 

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଶ୍ରୀତମ ଦାସ ଏକ ମହିଳା ବେଶ୍ ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଦେଖି ତାଙ୍କ ମନ ରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଛି ଯେ ଯେ ହଠାତ୍ ଶ୍ରୀତମ ଦାସ କାହିଁକି ମହିଳା ବେଶ୍ ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମେ ଏଠି କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଶ୍ରୀତମ ଦାସ ଙ୍କ ଏକ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ୍ ଆସୁଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମହିଳା ବେଶ୍ ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଫିଲ୍ମ୍ ର ସୁଟିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୋର୍ ସରେ ଚାଲିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବାଡିରୁ ବର କୋଳି ଚୋରି କରି ଖାଇଲେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା (Tamanna) ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *