Breaking News

ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ଘୋଷଣା କରୋନା ପାଇଁ ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ, ଆଜି ଠାରୁ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ଓ କଲେଜ ବନ୍ଦ

ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ସୂଚନା ହବା କୁ ଯାଉଥିବା ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ପରୀକ୍ଷା କରାଗଲା ସ୍ଥଗିତ କରୋନା ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ୧୯ ରୁ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ କ୍ଳାସ ବନ୍ଦ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ଅମ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ତଥା ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ ରହିବ । ଏପ୍ରିଲ ୧୯ ରୁ ସମସ୍ତ କ୍ଳାସ ଗୁଡିକ ବନ୍ଦରହିବ । କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି ଅମ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଓ କରୋନା ରେ ଉନ୍ନତି ଆସିଲେ ପରୀକ୍ଷା ନେଇ ନିଷ୍ପତି ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ନିଆଯିବ ବୋଲି କୁହା ଯାଇଛି ।

ଜୁନ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ରେ ପରୀକ୍ଷା ବିଆସେ ରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ ଓ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଦିଆ ଯାଇ ପରୀକ୍ଷା କରା ଯିବ କୁ ନିଷ୍ପତି ନିଆଯିବ । ନବମ ଓ ଏକାଦଶ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ସିଧା ସଳଖ ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ଉତ୍ତିର୍ନ ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏହା ସହ ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏପ୍ରିଲ ୧୯ ତାରିଖ ରୁ କ୍ଳାସ ବନ୍ଦ ହବ ବୋଲି ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । କରୋନା ପାଇଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦଶମ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ଓ +୨ ପରୀକ୍ଷା ମଦ୍ଧ୍ଯ ସ୍ଥଗିତ ରହିବ ।

ଯେହେତୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ କରୋନା ର ଦ୍ବିତୀୟ ଲହରୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ସେଥିପାଇଁ ସରକାର ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ । ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଦ୍ଧାକ୍ଷ ରେ ବସିଥିବା ବୈଠକ ରେ ଦଶମ ଓ +୨ ପିଲା ଙ୍କଅ ପରୀକ୍ଷା ବନ୍ଦ ହେବ କୁ ନିଷ୍ପତି ଦେଇଥିଲେ । ଇଣ୍ଟର୍ନାଲ ଆଧାର ରେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପିଲା ଙ୍କ ର ଦଶମ ରେଜଲ୍ଟ ବାହାରିବ ଓ ଯଦି ଏହି ରେଜଲ୍ଟ ରେ କେଉଁ ଛାତ୍ର ଛାଡ଼ି ଅସନ୍ତୋଷ କରିବେ ସେମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ବାଭାବିକ ହେଲେ ଅଫଲାଇନ ମାଧ୍ୟମ ରେ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣିଥରେ କମିଲା ସୁନା ଦର, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ଟଙ୍କାରେ ପହଁଚିଲା ସୁନା ଦାମ !

ତେବେ ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ଉନି କମିଛି ସୁନା ଦର 22 କ୍ୟାରେଟ ଓ 24 କ୍ୟାରେଟ ସୁନା ଦାମ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.