Breaking News

୭୦୦ ଟଙ୍କା ଶସ୍ତା ରେ ମିଳୁଛି ଗ୍ଯାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଜାଣନ୍ତୁ , ଆପଣ କିପରି ପାଇବେ

ଶସ୍ତାରେ ପାଆନ୍ତୁ ଗ୍ଯାସ ସିଲିଣ୍ଡର | ପାଆନ୍ତୁ ୭୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳୁଛି କ୍ଯାଶବ୍ଯାକ | ମାର୍ଚ ୩୧ ଯାଏଁ ଅଫର ଲାଗୁ | ପେଟ୍ରୋଲ ,ଡିଜେଲ ଏବଂ ଖାଇବା ତେଲ ପରେ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧା ର କାରଣ ପାଲଟିଛି ରୋଷେଇ ଗ୍ଯାସ | ଦିନକୁ ଦିନ ରୋଷେଇ ଗ୍ଯାସ ର ଦର ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ସାଧାରଣ ଲୋକେ ଦର ବୃଦ୍ଧି କୁ ନେଇ ହନ୍ତସନ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି | ଏହା ଭିତରେ ରୋଷେଇ ଗ୍ଯାସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଛି ବଡ ଖବର |

ପେଟିଏମ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ଯାସ ବୁକିଂ କଲେ ମିଳିବ କ୍ୟାସ ବ୍ଯାକ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ ଯଦି ଆମେ ଦିଲ୍ଲୀ ର କଥା କହିବା | ତେବେ ସେଠାରେ ସିଲିଣ୍ଡର ମୂଲ୍ୟ ୮୧୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି | ତେବେ ଯଦି ଆମେ ଏହାକୁ ପେଟିଏମ ମାଧ୍ୟମରେ ବୁକିଂ କରୁଛେ ତେବେ ଆମକୁ ମାତ୍ର ୧୧୯ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଅର୍ଥାତ ଆପଣଙ୍କୁ ୭୦୦ ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ଯାକ ମିଳିବ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି ଉଠାଇବା ଏହାର ଲାଭ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ ରେ ପେଟିଏମ ଆପ୍ପ ନାହିଁ |

ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପେଟିଏମ ଆପ୍ପ ଡାଉନଲୋଡ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହାପରେ ପେ ଟିଏମ କୁ ଯାଇ ଷୋ ମୋର କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ | ରିଚାର୍ଜ – ପେବିଲ କୁ ଯାଆନ୍ତୁ | ଏହାପରେ ବୂକ ଏ ସିଲିଣ୍ଡର ଅପଶନ କୁ ଯାଆନ୍ତୁ | ଭାରତ ଗ୍ଯାସ , ଏଚପି ଗ୍ଯାସ , ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ଯାସ ଆପଣ କିଣୁଥିବା ଗ୍ଯାସ ଚୟନ କରନ୍ତୁ | ରେଜିଷ୍ଟର ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଏବଂ ଏଲପିଜି ଆଇଡ଼ି ସିଲେକ୍ଟ କରନ୍ତୁ | ଏହାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପେମେନ୍ଟ ଅପଶନ ଦେଖାଯିବ | ଏବେ ପେମେଣ୍ଟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଫର ଉପରେ ଫାଷ୍ଟ ଏଲପିଜି ଲେଖି ପ୍ରୋମୋ କୋଡ ଦିଅନ୍ତୁ | ବୁକିଂ ହୋଇଯିବ |

ବୁକିଂ ହେବାର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍କ୍ରାଚ କାର୍ଡ ମିଳିଯିବ | ଯାହାକୁ ୭ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସ୍କ୍ରାଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତେବେ ଯେଉଁ ମାନେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପେଟିଏମ ମାଧ୍ୟମରେ ବୁକିଂ କରିବେ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ଏହି ଅଫର ର ସୁବିଧା ମିଳିପାରିବ | ଔ ଏହି ଅଫର ମାର୍ଚ ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *