Breaking News

72 ବର୍ଷ ପରେ ଜୁନ 20 ରୁ 30 ତାରିଖ ଦୁର୍ଲଭ ମହାସଂଯଗ “ଚଇତ୍ରନବରାତ୍ର” ଏହି 6ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହୋଇଯିବେ ମାଲାମାଲ ..

ଦୀର୍ଘ 72 ବର୍ଷ ପରେ ଚୈତ୍ର ନବ ବର୍ଷରେ ଘଟୁଛି ଦୁର୍ଲଭ ମହାସଂଯୋଗ ଏହି 6 ଟି ରାଶିର ବଦଳିଯିବ ଜୀବନ | ବନ୍ଧୁଗଣ ଧାର୍ମିକ ପରମ୍ପରା ଅନୁଯାୟୀ ହିନ୍ଦୁ ନବବର୍ଷ ର ଆରମ୍ଭ ଚୈତ୍ର ନବରାତ୍ର ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ଏହି 9 ଦିନ ରେ ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ପୂଜା ବହୁତ ଧୁମ ଧାମ ରେ ପାଳନ କରାଯାଏ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ 9 ତାରିଖ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଜୁନ 20 ତାରିଖରେ ନବ ରାତ୍ରି ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଜୁନ 20 ତାରିଖ ଏ ବର୍ଷ ନବରାତ୍ରି ଅନେକ ଖାସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ନବ ରାତ୍ରିରେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ସବୁ ରାଶି ବିଷୟରେ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଏବେଠାରୁ ସୁଖ ମୟ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି – ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ କୁ ନେଇ ଯେଉଁ ଚିନ୍ତା ଲାଗି ରହିଛି ତାହା ଦୂର ହେବ ବଡ଼ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ ଜୀବନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅନେକ ସୁବିଧା ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି – ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ଖୁବ ଭଲ ରହିବ ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ସୁଧାରି ଆସିବ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ ମଧ୍ୟ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଓ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଏବେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅପାର କୃପା ରହିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି – ଏହି ନବରାତ୍ରି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ ହେବ ଗୁରୁଜନ ମାନଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ବାହାନ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି – ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାରେ ସୁଧାର ଆସିବ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସର ଭଲ ଫଳ ମିଳିବ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ରହୁଛି |

ମେଷ ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଉପରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅଶେଷ କୃପା ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଆପଣ ନିଜକୁ କାବୁ ରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ କନ୍ୟା ମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ମା ଦୁର୍ଗା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କୃପା ଲାଭ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି – ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଅଟକିଯାଇଥିବା କାମ ପୁରାଣ ହେବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଏବେ ସୁଖ ମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଓ ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଶୁଭ ଖବର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

About odisha news

Check Also

ଆଉ ରହିଲା ମାତ୍ର କିଛି ସମୟ ତାପରେ ବଦଳିବ 5ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ, ସ୍ୱୟଂ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆସିବେ ଆପଣଙ୍କ ଦୁଆର ମୁହଁକୁ ଦେଖିବେ…

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ରାଶି ଚକ୍ର ରେ ଥିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.