Breaking News

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ପ୍ରେମ ! ୭0 ବର୍ଷ ର ବୁଢାକୁ 40 ବର୍ଷ ର କନ୍ୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ପ୍ରାୟତଃ ,, ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକାକୀ ରହିଯାଏ, ସେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରାଣ ସାଥୀ ଖୋଜେ | ଗାଜିଆବାଦର ଜଣେ ୬୬ ବର୍ଷୀୟ ବାସିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ ଏହିପରି କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ସେ ଏହା କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଥିବାର ଦେଖିଲେ। ବୃଦ୍ଧ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ଏକୁଟିଆ ରହିଥିଲେ। ତା’ପରେ, ଏହି ଏକାକୀତାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କଠାରୁ ୨୫ ବର୍ଷ ସାନ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ | କିନ୍ତୁ, ବିବାହର ଦୁଇମାସ ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଘରୁ ୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି କରି ସେମାନଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।


ବୃଦ୍ଧଜଣକ କନ୍ସଟ୍ରକଶାନରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ୨୦୧୮ ରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକୁଟିଆ ପଡ଼ିଥିଲେ। ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ରହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରାଯାଇଥିଲା | ଏଥି ସହିତ, ସେ ମ୍ୟାଟ୍ରିମୋନିଆଲ୍ ସାଇଟର ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖିବା ପରେ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମଞ୍ଜୁ ତାଙ୍କୁ ମୋନିକା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରାଇବା ପରେ ସେ ମ୍ୟାଟ୍ରିମୋନିଆଲ୍ ଏଜେନ୍ସି ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ପ୍ରାଚୀନ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୧ ବର୍ଷ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ମାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ୧୩ ବର୍ଷର ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସବୁ ଜିନିଷ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବା ପରେ ଦୁହେଁ ସମ୍ମତି ଦେଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ।
ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଘର ନାମକରଣ, ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ସୂଚନା ଇତ୍ୟାଦି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲେ। ତଥାପି, ସେ ଏସବୁକୁ ଅଣଦେଖା କଲେ | ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୯ ରେ, ଦିୱାଲୀ ଚାରିପାଖରେ ମହିଳା ଜିନିଷପତ୍ର ପ୍ୟାକ୍ କରି ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାର ରେକର୍ଡିଂ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବ୍ୟାଗକୁ କ୍ୟାବରେ ଘୁଞ୍ଚାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ବିବାହ ଏଜେନ୍ସି ସହିତ କଥା ହୋଇଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଜଡିତ କରି ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଥିଲା।


ଏହି ଘଟଣାର ବୃଦ୍ଧ ପୀଡିତା କବିନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଏବଂ ଏସଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହା ଉପରେ କେହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଶେଷରେ ସେ ହାରି କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ କବିନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଧିକାରୀ ମହମ୍ମଦ ଅସଲମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚୋରି, ଠକେଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଭାଗ ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ମୋନିକା, ମଧୁବାଲା, ରାଜ ମଲିକ, ପିହୁ ଏବଂ ବିବାହ କେନ୍ଦ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମଞ୍ଜୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରିପୋର୍ଟର ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି। ମହିଳାଙ୍କ ସୂଚନା ବାହାର କରିବା ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ବିବାହ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ସର୍ବଦା ଚୋରି କରି ପଳାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ବୟସ ମଧ୍ୟ ୪୧ ବର୍ଷ ନୁହେଁ ବରଂ ୫୫ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *