Breaking News

୭ ଟି ଲାଲ ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଭଗବାନ ଙ୍କ ପାଖରେ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ,ବଦଳିଯିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

ମେଷ ରାଶି :-
ବୃଥା ଭ୍ରମଣ , ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଓ ଅଙ୍ଗ ପୀଡା ଦେଖାଦେବ ତେବେ ଜଗି ରାଖୀ ଚଳନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଗତ କାରଣକୁ ନେଇ ମହିଳା ମାନେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ | ପ୍ରତିକାର :- ମା ପାର୍ବତୀ ଙ୍କୁ ଲାଲ ମନ୍ଦାର ଚଢାନ୍ତୁ ଏବଂ ମା ଙ୍କ ସିନ୍ଦୁର ନିଜ ମଥାରେ ଲଗାନ୍ତୁ |


ବୃଷ ରାଶି :-
ପ୍ରତ୍ଯେକ ଟି କାମରେ ସିଦ୍ଧି ଲାଭ କରିବେ ଓ ପ୍ରଶଂସା ର ପାତ୍ର ହେବେ | କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ ଧର୍ମୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରନ୍ତି | ମହିଳା ମାନେ ସାଙ୍ଗଠନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନେତୃତ୍ଵ ନେଇ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ | ପ୍ରତିକାର :- “ ଓମ ନମଃ ଶିବାୟ “ ମନ୍ତ୍ର କୁ ୨୭ ଥର ଜପ କରନ୍ତୁ |


ମିଥୁନ ରାଶି :-
ଶତ୍ରୁ ମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ ଓ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ | କୌଣସି ନୂତନ ଯାନବାହାନ କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ କତୃପକ୍ଷ ଙ୍କ ଆସ୍ଥା ଭାଜନ ହେବେ | ପ୍ରତିକାର :- ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ନିକଟରେ ସାତଟି ତୁଲସୀ ମଞ୍ଜରୀ ଚଢାନ୍ତୁ |


କର୍କଟ ରାଶି :-
ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ର ରୁ ବାଧା ବିଘ୍ନ ଦେଖାଦେଇପାରେ ତେଣୁ ଜଗି ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ର କାର୍ଯ୍ୟ କଳାପ କୁ ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି | ପ୍ରତିକାର :- ମହାଦେବ ଙ୍କ ପାଖରେ କିଛି କଞ୍ଚା କ୍ଷୀର ଏବଂ ପାଞ୍ଚଟି ତ୍ରିଶାଖା ବେଲ ପତ୍ର ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ |


ସିଂହ ରାଶି :-
ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ସ୍ନେହ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଅତୁଟ ରହିବ | ସମସ୍ଯାର ସମାଧାନ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେବ | ପ୍ରତିକାର : ଗାଈ କୁ କିଛି ଗୁଡ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ |


କନ୍ୟା ରାଶି :-
ବହୁଦିନର ବାଦବିବାଦ ଓ ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁପ୍ରସ୍ତାବ ସ୍ଥିରିକୃତ ହେବ ଯାହାଫଳରେ ମନ ଖୁସି ରହିବ | ମହିଳା ମାନେ କାମ କଲା ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଦୁର୍ଘଟଣା ର ସମ୍ମୁଖିନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରତିକାର :- ଗୃହର ପ୍ରବେଶ ପଥରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ କୁମ୍ଭଟିଏ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ |


ତୁଳା ରାଶି :-
ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ମାନେ ଚକ୍ରାନ୍ତ କରି ବିପଦ ରେ ପକାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ବେୟ ଅଧିକା ହେବ | ପ୍ରତେକଟି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେବ ଓ ନାନା ପ୍ରକାର ର ସମସ୍ଯା ଦେଖାଦେବ | ପ୍ରତିକାର :- ମହା ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ର କୁ ୧୦୮ ଥର ଜପ କରନ୍ତୁ |


ବିଛାରାଶି :-
ଶରୀର ସୁସ୍ଥରହିବ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବା ସହିତ ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଟିକୁ ଶେଷ କରିବାରେ ସାମର୍ଥ୍ୟ ହେବେ | ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ପ୍ରତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ | ପ୍ରତିକାର :- ସାତଟି ବୁନ୍ଦି ଲଡୁ ସାତ ଜଣ ପିଲା ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ |


ଧନୁ ରାଶି :-
କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଜନ କଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିଯୋଜିତ କରିବେ | ମହିଳା ମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଦରଣୀୟା ହେବ | ପ୍ରତିକାର :- ହଳଦୀ ରଙ୍ଗ ର ବସ୍ତ୍ର ପରିଧାନ କରନ୍ତୁ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଆଜିଠୁ ବଦଳିବ ଏହି ୫ ଟି ରାଶି ଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ! ପଡିଛି ହନୁମାନ ଙ୍କର ଅସୀମ କୃପା . . .

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣନ୍ତି କି ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଦାର ଏବଂ ଦୟାଳୁ ହୋଈଥାନ୍ତି। ମନରେ ଯଦି କୌଣସି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *