Breaking News

୭ ଜନ୍ମକୁ କଥା ଦେଇ ୭ ଘଣ୍ଟା ରହିଲେ ନାହିଁ ଦମ୍ପତି | ବିଦାୟ ସମୟରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା କୌଣସି ଝିଅ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ସବୁକିଛି ଛାଡିବାକୁ ପଡିବ, ତାଙ୍କୁ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅକୁ ନିଜ ପିୟାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ବିଦାୟ ସମୟରେ ଝିଅମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ ବହୁତ କାନ୍ଦନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ବିଦାୟ ସମୟରେ ଓଡିଶାର ଜଣେ କନ୍ୟା ଏତେ କାନ୍ଦିଲା ଯେ ସେ ହତାଶ ହୋଇ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କଲା। ହଁ, ଏହି ଘଟଣା ଓଡିଶାର ସୋନପୁରରେ ଘଟିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଘରର ସୁଖ ଶୋକରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି।


ଏକ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ନୀରବତା ଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ବିବାହ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବରର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ହଁ, ଏହି ବର ବିଦାୟରେ ଏତେ କାନ୍ଦିଲା ଯେ ସେ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ହରାଇଲେ |ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମୁରଲୀ ସାହୁଙ୍କ ଝିଅ ରୋଜି ଓଡ଼ିଶାର ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଜୁଲାଣ୍ଡା ଗାଁର ବାଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାର ଟେଟାଲଗାଓଁର ବାସିନ୍ଦା ବିସିକେସନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଖୁସିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସାତ ଜନ୍ମ ପାଇଁ ରହିବାକୁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଜାଣିନଥିଲେ ଯେ ୭ ଜନ୍ମ ପାଇଁ, ସେମାନଙ୍କ ଦମ୍ପତି ୭ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଞ୍ଚିପାରିବେ ନାହିଁ |


ବାସ୍ତବରେ, ବିବାହ ପରେ ସକାଳେ ବିଦାୟ ସମୟ ଆସିବା ମାତ୍ରେ କନ୍ୟା ରୋଜି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ସେ ହତାଶ ହୋଇ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ଲୋକମାନେ ରୋଜିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ହୋସକୁ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ହୋସକୁ ଆସିଲେ ନାହିଁ |ତରବରିଆ ଭାବେ ରୋଜିଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି କମ୍ୟୁନିଟି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ହୃଦଘାତ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି।


ରୋଜିଙ୍କର ହଠାତ୍ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସମଗ୍ର ଗାଁରେ ତୃଣକ ଜଳିଗଲା | ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପରେ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହକୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପୋଲିସ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି।
ଗ୍ରାମବାସୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାରୁ ରୋଜି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ଭାରତର ସବୁଠୁ ଅଜବ ଓ ବିଚିତ୍ର ଗାଁ, ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ କହିବେ He Bhagaban ଏମିତି ସବୁ ଆଗରୁ ଦେଖି ନ ଥିବେ…

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ କୁହାଯାଏ ଭାରତର ସଂସ୍କୃତି ଓ ପରମ୍ପରାକୁ ପାଖରୁ ଦେଖିବାକୁ ହେଲେ ଆପଣକୁ ଭାରତର ଗାଁରେ କିଛି ସମୟ ବିତେଇବାକୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.