Breaking News

ଓଡିଶାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଆଲବମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆମେଲି ପଣ୍ଡା (Ameli Panda) ଫୁଣି ଥରେ Ollywood କୁ ଫେରିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପୁଣି ଅଲିଉଡ୍ କୁ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଯିଏ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ତାଙ୍କର ଆଉ ଆଲବମ୍ ଓ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ କହୁଛୁ ଆଲବମ୍ ହିରୋଇନ୍ ଆମେଲି ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଯାହାଙ୍କର ଆଲବମ୍ ଗୀତ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲୋକ ମାନେ ଚାହିଁ ରହୁଥିଲେ ।

ତାଙ୍କର ଆଲବମ୍ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଲୋକ ମନ୍ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ସେ ବହୁତ ଗୁଡ଼ିଏ ଆଲବମ୍ କରିଛନ୍ତି ଆଉ ସମସ୍ତ ଆଲବମ୍ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ହୃଦୟ କୁ ଛୁଇଁଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅମେଲି ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଆମେଳି ପଣ୍ଡା ହୋତା ।ସେ ୨୦୧୧ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ନାମ ହେଲା ନିଲ ହୋତା । ।

ସେ ମହର୍ଷି ବିଶ୍ଵ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ । ସେ ବହୁତ୍ ଗୁଡ଼ିଏ ଆଲବମ୍ କରି ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସବୁଠୁ ବଡ଼ କଥା ହେଲା ଯେ ୪୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଆଲବମ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ୨୦୦୫ ମସିହା ରେ ପ୍ରଥମେ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଓ ଏହି ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ନାମ ଟି ହଉଛି ଜୀବନ ମୃତ୍ୟୁ ତା ପରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଫିଲ୍ମ୍ ହଉଛି ୨୦୦୭ ମସିହା ରେ ତୁମକୁ ତ ପାରୁନି ଭୁଲି ରେ ଭଉଣୀ ଭୂମିକା ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଆମେଲୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଜଣେ ବିଜିନେଶ ମ୍ୟାନ । ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ଅମେଲୀ ଏକ ଇନ୍ତରଭ୍ୟୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଯେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଯଦି ସେହିଭଳି ଭଲ ଦମାଦର ଚରିତ୍ର ମିଳେ ତାହାଲେ ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଅଭିନୟ କରିବେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *