Breaking News

ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏହି ollywood ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି

ଆମ ଉଳିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଏମିତି କିଛି କଳାକାର ବା ସେଲିବ୍ରିତି ଅଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ମାନେ କୁ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଇ ରୀଲ୍ ଲାଇଫ ରୁ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ଏକାଠି ହୋଇଥାନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଆଗାମୀ ଦିନରେ କେହି ରିଲ ଲାଇଫ ରୁ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ କେଉଁ କଳାକାର ଏକାଠି ହବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

୧ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଆପଣ ମାନେ କୁଆଁରୀ ବୋହୂ ରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ । ସେ ଆଗାମୀ ଦିନ ରେ ବିବାହ କରିବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।


୨ ସାଇ ଆପଣ ମାନେ ସାଇ ଙ୍କୁ କୁଆଁରୀ ବୋହୂ ରେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ । ସେ ସାରା ଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ସାରା ଙ୍କୁ ଭି ଜାଣିଥିବେ ଜି ସାର୍ଥକ ଓ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ।


୩ ଅମର ଓ ଜେଶୀ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ଭଲ ରେ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତୁ ମୋ ଜୀବନ ସାଥୀ ରେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଆନ୍ତି ଓ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।


୪ ଲିପ୍ସା ଆପଣ ମାନେ ଲିପ୍ସା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଜି ସାର୍ଥକ ର ହେ ପ୍ରଭୁ ଧାରାବାହିକ ରେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।


୫ ଅଶ୍ୱିନ ଓ ପ୍ରେରଣା ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ ସେମାନେ ବହୁତ୍ ସାରା ଶୋ ରେ ଆଙ୍କାରିଂ କରିବା ର ବହୁତ୍ ସାରା ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଅଶ୍ଵିନୀ ଙ୍କ ର । ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଆନ୍ତି ଓ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

୬ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ରାଜ ରାଜେଶ୍ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ । ଅନେକ ଧାରା ଵାହିକ୍ ରେ । ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଶାରିଯାଇଛି ଓ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *