Breaking News

ଓଡିଆ କାମେଡିଆନ ଜୋଗେସ୍ ଜୋଜୋଙ୍କ (Jogesh Jo Jo) ଜୀବନୀ ଓ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ହାସ୍ୟକର ଅଭିନେତା ଯୋଗେଶ ଜୋଜୋ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ସେ କଣ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କର ଘର, ସମ୍ପତ୍ତି,ଏବଂ ସହ କାହାକୁ ବାହା ହୋଇଛନ୍ତି ସବୁ ଟିକ୍ ନିକ୍ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇବେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ । ହଁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବିଭିନ୍ନ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଜୋଜୋ ଙ୍କ କମେଡି । ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ରେ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ହସାଇ ଥାଆନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଜୋଜୋ ହେଉଛନ୍ତି ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ର ଜଣେ ଫେମସ୍ କମିଡିଆନ ଏମିତି କି ଏକ ଧର ରେ ସିଙ୍ଗର, ଦିଆନ୍ସର, ପ୍ରଡ୍ୟୁସର୍ , ଏମିତି କି ମଲ୍ଟି ଟ୍ୟାଲେଂଟେଡ୍ ।

ଯୋଗେଶ ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ତା ନାମ ଯୋଗେଶ ଅବର୍ ତାଙ୍କ ପିତା ଙ୍କ ନାମ ଧନୁ ଅବର ଏବଂ ମାତା ଙ୍କ ନାମ ଜୟନ୍ତୀ ଅବର । ଯଦି ଯୋଗେଶ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଉପରେ ନଜର ପକାଇବେ ତ ଯୋଗେଶ ଜୋଜୋ ୧୯୯୩ ମସିହା ଜାନୁୟାରୀ ମାସ ରେ ରଶିଆପଳି ର ଏକ ମିଡ୍ଡଲ ପରିବାର ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଆଧାର ରେ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବୟସ ମାତ୍ର ୨୮ ବର୍ଷ ତେବେ ଯୋଗେଶ ଙ୍କ ବୟସ ସିନା କମ୍ କିନ୍ତୁ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ରେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାଣିବା ଯୋଗେଶ ଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ବିଷୟ ରେ । ଯୋଗେଶ ରସିଆପାଳ ରେ ସ୍କୁଲ ଟାଇମ୍ ଅତିବାହିତ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଡିପିଏ ରେ କଲେଜ୍ ଟାଇମ୍ ଅତିବାହିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ +୩ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ସମ୍ବଲପର କଲେଜ ରେ +୩ ଆର୍ଟସ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ କରିଛନ୍ତି । ଯୋଗେଶ ମାତ୍ର ୩୦୦୦ ଟଙ୍କା ରେ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ମଣର ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନଥିବେ ଯୋଗେଶ ସେହି ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ରେ କାମ କରୁଥିବା ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ସହ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ,୨୦୧୯ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ତେର ତାରିଖ ରେ ସେ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯୋଗେଶ ଙ୍କ ଗୋଟେ ୟୁ ଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଅଛି ଯାହାର ନାମ ଜୋଜୋ j5 ପ୍ରଡକ୍ସନ ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ ଟି ତାଙ୍କର ହାକ ହୋଇଯାଇଛି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଗୋଟେ ନୂଆ ଚ୍ୟାନେଲ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଯୋଗେଶ ଙ୍କ ଇନିକମ୍ ଗୋଟେ ମାସ ରେ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି । ଏବଂ ଷ୍ଟେଜ ଶୋ କୁ ସେ ପଚାଶ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୭୦ରୁ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *