Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ପୁଅର ଷଷ୍ଠୀ ପୂଜା କିପରି କରିଲେ ଓଡିଆ ହିରୋ ବାବୁଶାନ (Babushan)

ହସ୍ପିଟାଲ୍ ରୁ ଘର କୁ ଫେରିବା ପରେ ଏକ ପାର୍ଟି ର ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି । ତାହାଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବିଷୟ ରେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ ୪ ଦିନ ତଳେ ବାବୁଶାନ୍ ଓ ତୃପ୍ତି ଙ୍କ ର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ହୋଇଛି । ଯାହାର ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ୨୦୧୪ ମସିହା ରେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ବାବୁଶାନ୍ ମହାନ୍ତି ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ପିଲା ଦିନ ସାଙ୍ଗ ତୃପ୍ତି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଗତ ଚ ୪ ଦିନ ତଳେ ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କ ଏକ ପୁଅ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଛି ।

ଏହି ଖୁସି ଖବର ପାଇଲା ପରେ ବାବୁଶାନ୍ ସୁଟିଂ ଠାରୁ ସିଧା ସଳଖ ମେଡିକାଲ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଦେଖା କରିବା ସହିତ ଖେଳୁଥିବା ର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବାବୁଶାନ୍ ଓ ତୃପ୍ତି ନିଜର ପୁଅ ର ନାମ କରଣ କରି ସାରିଛନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ର ନାମ ରଖୁଛନ୍ତି ସମତ୍ । ସାଧାରଣ ତଃ ବାବୁସାନ୍ ତାଙ୍କ ପର୍ଶନାଲ୍ ଲାଇଫ ବିଷୟ ରେ କେବେ ହେଲେ ସେୟାର କରି ନାହାନ୍ତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କାରଣ ସେ ତାଙ୍କର ପର୍ଶନାଲ ଲାଇଫ କ୍ୟାମେରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ।

ପୁଅ ହବା ଖୁସି ରେ ବାବୁଶାନ୍ ଏକ ପାର୍ଟି ର ଆୟୋଜନ ରଖିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବବି ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । ବବି ମିଶ୍ର ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଓ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ମସ୍ତି ଫର୍ ବାବୁଶାନ୍ ବ୍ଲେସ ଉଇଥ ଏ ବେବି ବୟେ ସାମର୍ଥ । ଏଥିରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି ଯେ ବାବୁଶାନ୍ ଓ ତୃପ୍ତି ନିଜର ପୁଅ ର ନାମ ରଖିଛନ୍ତି ସାମର୍ଥ । ବାବୁଶାନ୍ ତାଙ୍କ ପୁଅ ର ନାମ ସାମର୍ଥ ରଖିଛନ୍ତି ବୋଲି ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଜଣେଇ ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବବି ମିଶ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଯେଉଁ ଫଟୋ ଟି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଓ ଲେଖିଛନ୍ତି ସେଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡ଼ିଲା ଯେ ବାବୁଶାନ୍ ତାଙ୍କ ପୁଅ ର ନାମ ସାମର୍ଥ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ।।


ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *