Breaking News

ମାୟା ସିରିଏଲର ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁହୁ (Soumyaka)ଙ୍କ ପୁରା ପରିବାର ଫଟୋ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ମାୟା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁହୁ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ସେ କେଉଁଠାରେ ରହୁଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର କେଉଁ ମାନେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଜଣେଇବୁ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଚ୍ୟାନେଲ ତରଙ୍ଗ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ମେଘା ଧାରା ବାହୀକ ମାୟା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ମାୟା ଯେଉଁ ସିରୀଏଲ୍ କି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ମାୟା ଶିରିଏଲ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା କୁହୁ ଙ୍କୁ ସେ ନାଗେଶ୍ ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ମାୟା ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ୱର୍। କୁହୁ ଙ୍କୁ ଆପଣ ସବୁଦିନ ମାୟା ଧାରା ଵାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଦେଖୁଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା କୁହୁ ଙ୍କ ପରିବାର ରେ କେଉଁ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଓ ସେ କେଉଁଠାରେ ରହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରିବାର ରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ,ଭାଉଜ,ବାପା,ମା ସମସ୍ତେ ଅଛନ୍ତି । କୁହୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଠୁ ସେ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ଯାଇଥାନ୍ତି । ସେ ଆଗରୁ କୌଣସି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିନାହାନ୍ତି । ଗ୍ରାଜ୍ୟୁସନ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ କରି ସେ ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକ ମାୟା ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *