Breaking News

କେଉଁଠି କି ହନିମୁନ ପାଇଁ ଗଲେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା (Sabyasachi – Archita) ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ହନିମୁନ ପାଇଁ ସବ୍ୟସାଚୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ନେଇକିଯାଇଛନ୍ତି ବାହାର କୁ । ତାହାଲେ ସେ କେଉଁଠି କି ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ ।ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ରାଜସ୍ଥାନ ର ଏକ ବିଲାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ରେ ରାଜକୀୟ ଢଙ୍ଗ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତି ଥିଲେ ଏବଂ ଓଡ଼ିଆ ରୀତି ନୀତି ଅନୁସାରେ ବିବାହ ଘର ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଇଥିଲା ।

ବିବାହ ର କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ଓଡ଼ିଶା କୁ ଫେରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘର ରିଶେପେଶନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ । ଯେହେତୁ ତାଙ୍କର ବାହାଘରରେ ଓଡିଆ ସିନେମା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର କୌଣସି ଅଭିନେତା କି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇନଥିଲେ |କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟି ସେ ଭୁବନେଶ୍ବର ର କ୍ରାଉନ ହୋଟେଲ ରେ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ରିସେପ୍ସନ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦେଇଥିଲେ । ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରି ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ |

ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ସେ ତାଙ୍କ ରିଶିପେଷନ ପାର୍ଟି ଥରେ କୁ ଦୁଇ ଥର୍ ନୁହେଁ ଚାରି ଥର ଦେଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ରିଶିପେଷନ ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଥିଲେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଖବର ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେ ସବ୍ୟ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ନେଇ ହନିମୁନ ପାଇଁ ବାହାର କୁ ଯାଇଛନ୍ତି ତାହାଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କେଉଁଠି କି ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ସବ୍ୟସାଚୀ ବାହାର କୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଯାହାର ଫଟୋ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ରେ ସେମାନେ ଏକ ସ୍ନୋ ଏରିଆ ରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ଓ ବରଫ ରେ ଖେଳୁଥିବା ରା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *