Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ ଦିବ୍ୟଦୃଷ୍ଟି ସିରିଏଲ ର ଦୃଷ୍ଟିଙ୍କ (Ananya) ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ଅଛନ୍ତି

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଜି ସାର୍ଥକ ଟିଭି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୃଷ୍ଟି ଙ୍କ ପରିବାର କେଉଁ ମାନେ ଅଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ସାର୍ଥକ ଚ୍ୟାନେଲ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ଦିବ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି । ଯେଉଁ ଶୀରିଏଲ୍ କି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର ୱାନ ଧାରା ବାହୀକ ହୋଇଛି ଦିବ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସବୁଦିନ ଦେଖିଥିବେ ଦିବ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଦିବ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି ରେ ଲିଡି ରେ ଅଭିନୟ ଦୃଷ୍ଟି ଙ୍କ ଅସଲ ନାମ କଣ । ଦିବ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦୃଷ୍ଟି ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ।

ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଦିବ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି ଧାରା ବାହୀକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ତା ସହିତ ସେ ଭଲ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ଦିବ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି ନମ୍ବର ୱାନ ହୋଇ ପାରିଛି । ଦୃଷ୍ଟି ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ଲୋକ ମନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ଦୃଷ୍ଟି ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଅନନ୍ୟା । ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଅନନ୍ୟା ଙ୍କ ପରିବାର ରେ କେଉଁମାନେ ଅଛନ୍ତି ।

ଅନନ୍ୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ସେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଓ ସାନ ଭଉଣୀ । ଅନନ୍ୟା ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ପାଠ ପଢା ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ସେ ଆଗରୁ ଆଉ କୌଣଷି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ନାହାଁନ୍ତି । ସେ ପ୍ରଥମେ ଜି ସାର୍ଥକ ର ଓଡ଼ିଶା ଡ୍ରମେ ଵାଜ୍ ରୁ ଉଇନର ହୋଇ ଥିଲେ ତ ପରେ ସେ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଆଉ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ଲାଗିଛି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *