Breaking News

ତାରା ତାରିଣୀର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋହନା (Chhandita) ତୀର୍ଥରେ ଗଲେ, ତାହଜମହଲ ସହ ଅନେକ ମନ୍ଦିର ବୁଲିଲେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଉଳୀଉଡ ଜଗତ ର କଳାକାର ମାନ ଙ୍କୁ ସେମାନେ ବହୁ ସଂଘର୍ଷ ଓ ପରିଶ୍ରମ କରି ସେ ଆଜି ଉଳିଉଡ଼ ଜଗତ ରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି କଳାକାର ମାନେ କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ତାରା ତାରେଣି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ମୋହନା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ତାରା ତାରେଣୀ ରେ । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ତାରା ତାରେଣୀ ଆଜି ଓଡ଼ିଶାର ନମ୍ୱର୍ ୱାନ୍ ଶିରିଏଲ୍ ହୋଇପାରିଛି ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ମୋହନା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ଓ ମ୍ୟୁଜୀକ୍ ଭିଡିଓ ଆଲବମ୍ ରେ ଭଲ ଅଭିନୟ କରି ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଅଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜଣେଇବୁ ମୋହନା ରିଅଲ ଲାଇଫ ଓ ସମ୍ପତି ବିଷୟ ରେ । ମୋହନା ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ଛନ୍ଦିତା ପାଢ଼ୀ ।ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଛନ୍ଦିତା ପାଢ଼ୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ଏକ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ପରିବାର ରୁ ଆସିଥିବା ଛନ୍ଦୀତା ଙ୍କ ବାପା ପେଶାରେ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକ ଓ ମା ଜଣେ ଗୃହିଣୀ । ଭାଇ ଭଉଣୀ ୪ ଜଣ ମଧ୍ୟ ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ଦ୍ଵିତୀୟ ରେ ଅଛି । ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଓ ସାନ ଭଉଣୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି । ସାନ ଭାଇ ଏବେ ଜବ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

ଛନ୍ଦୀତା ତାଙ୍କ ବାପା ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଓ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଛନ୍ଦିତା ତାଙ୍କ ସହକଳାକାର ଚନ୍ଦନ ବା ତୁଷାର ଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ପଡ଼ିଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣ ୬ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଲେସନ ରେ ଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବ୍ରେକ ଅପ୍ କାରଣ ଥିଲା ତୁଷାର ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବା କୁ ଲଗିଥିଲେ । ସେ ବର୍ତମାନ ରିଲେସନ ରେ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବାହାର ର । ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଗୋଟି କାର୍ ଅଛି ଓ ଭୁବନେଶ୍ବର ର ଫ୍ଲାଟ୍ ରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ରହୁଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବାଡିରୁ ବର କୋଳି ଚୋରି କରି ଖାଇଲେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା (Tamanna) ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *