Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ- ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ନାୟିକା ରାଧିକା (Mitali) ସର୍ଟ ଭିଡିଓ ସୁଟ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଛାତ ଉପରୁ ଖସି ପଡିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଟିକ ଟକ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବ୍ୟାନ୍ ହୋଇଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଟିକ ଟକ୍ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ବୁଢ଼ା ଟୁ ଛୋଟ ପିଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଭଲ ଭିଡିଓ କରି ଭଲ ଅଭିନୟ ଓ ନାଚ କରି ଟିକ ଟକ୍ ଷ୍ଟାର୍ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଟିକ ଟକ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଏମିତି ବାୟା କରିଥିଲା ଯେ ବିପଦ ସ୍ଥାନ ରେ ରହି ଭିଡିଓ କରି ନିଜ ମର  -ଣ କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥାନ୍ତି । କିଏ ଅଳ୍ପ ରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି ତ କିଏ ମୃ  -ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛି । ଠିକ ଆଜି ଆମେ ସେମିତି ଜାଣିବା ଯେ ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ କି ଟିକ ଟକ ନିଶା ରେ ଛାତ ଉପରୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅଳ୍ପ କେ ବର୍ତିଯାଇଥିଲେ ।

ତାହାଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ କିଏ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ନୂଆ ବୋହୂ ର ଧାରାବାହିକ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା, ପୁରୀ ରେ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କ ସହ କିପରି ମଜା ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ତରଙ୍ଗ ଚ୍ୟାନେଲ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ନୂଆ ବୋହୂ। ଯେଉଁ ଶୀରିଏଲ୍ କି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର ୱାନ ଧାରା ବାହୀକ ନୂଆ ବୋହୂ । ନୂଆ ବୋହୂ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଧିକା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ।

ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ନୂଆ ବୋହୂ ଧାରା ବାହୀକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରାଧିକା ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ନୂଆ ବୋହୂ ନମ୍ବର ୱାନ ହୋଇ ପାରିଛି । ରାଧିକା ଟିକ ଟକ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଛାତ ଉପରୁ ଖସି ଯାଇଥିଲେ । ସେ ଖସିବା ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧରି ପକାଇଥିଲେ ଓ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.