Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ ନୂଆ ବୋହୂ ସିରିଏଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା (Mitali) କିପରି ଠେକୁଆ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି

ଆଜି ମେ ଜାଣିବା ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ରାଧିକା କେମିତି ଠେକୁଆ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ତାହାଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ ।ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ତରଙ୍ଗ ଚ୍ୟାନେଲ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ନୂଆ ବୋହୂ। ଯେଉଁ ଶୀରିଏଲ୍ କି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର ୱାନ ଧାରା ବାହୀକ ନୂଆ ବୋହୂ । ନୂଆ ବୋହୂ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଧିକା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ।

ନୂଆ ବୋହୂ ଧାରା ବାହୀକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରାଧିକା ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ଆଜି ନୂଆ ବୋହୂ ନମ୍ବର ୱାନ ହୋଇ ପାରିଛି । ରାଧିକା ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ରାଧିକା ନୂଆ ବୋହୂ ଧାରାବାହିକ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ସେ ଆଉ କୌଣସି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରି ନାହାନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଧିକା ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ରହୁଛନ୍ତି ।

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଯେ ରାଧିକା ଠେକୁଆ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ରାଧିକା ଠେକୁଆ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଠେକୁଆ ରଖିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଠେକୁଆ ଙ୍କ ର ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଠେକୁଆ ମାନ ଙ୍କ ଫଟୋ ଛାଡ଼ିବା ସହିତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଠେକୁଆ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି। ରାଧିକା ଠେକୁଆ ମାନ ଙ୍କ ସହ ବହୁ ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନଜର କୁ ଆସିଛି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.