Breaking News

ବଡ ଖୁଲାସା ହେଲା – କାହିଁକି ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଉଷାସୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ (Usasi Mishra) ବିବାହ, ନିଜେ ଉଷାସୀ କରିଲେ ଖୁଲାସା

ଆଜି ଆମେ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷାଶି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଉସାଶୀ ମିଶ୍ର ବାହା ହୋଇଛନ୍ତି କି ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହଉଛି ଉସାଶି ମିଶ୍ର ସେ ଅଗଷ୍ଟ ୩ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରନ୍ତି । ଉସାଷି ମିଶ୍ର ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛନ୍ତି ।ସେ ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗ ର ମୁର୍ଶିଦାବାଦ ଫରକ୍କା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ ।

ସେ ତାଙ୍କ ଗ୍ରଜ୍ୟୁଏସନ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ କରିଥିଲେ ରମାଦେବୀ ମହିଳା ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଠାରେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟ୍ରୀମ ଥିଲା ସାଇନ୍ସ । ଏଥି ସହିତ ସେ ମଧ୍ୟ ଫ୍ୟାସନ୍ ଡିଜାଇନ୍ କୋର୍ସ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଉସଶି ମିଶ୍ର ଓଡ଼ିଆ, ତେଲୁଗୁ,ବେଙ୍ଗଲୀ, ଛତିଶଗଡ଼ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ୧୯୯୬ ମସିହା ରେ ସେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଜୀବନୀ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।୧୯୯୯ ମସିହାରେ ଧର୍ମନିକିତି । ତା ପରେ ବାହୁଡିବେ ମୋ ଜଗା ବଳିଆ ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ।

ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ସେ ଓଡ଼ିଆ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଫିଲ୍ମ୍,ଯାତ୍ରା, ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକ , ଉପସ୍ଥାପିକା ସବୁ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସେ ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ।ଉଷାଷି ଏକ ଇଣ୍ଟର ଭ୍ୟୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଉଳୀଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର କୌଣସି ଅଭିନେତା ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପଚର ଯାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ସେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଓ ଏହାର ଉତ୍ତର ରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତିନି ଜଣ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଥିଲେ ।

ପ୍ରଥମ ଜଣ କ ତାଙ୍କ ସହ ଚିଟ୍ କରିବାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଦ୍ଵିତୟ ଜଣକ କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ରାଜି ନ ଥିଲେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଉଷାସି ଲଭ୍ ମ୍ୟାରେଜ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାହ ଘର ବେଶୀ ଦିନ ଯାଏଁ ରହି ନଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ର ୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ଛାଡ଼  ପତ୍ର ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ । ତା ପରେ ସେ ଆଉ କାହାକୁ ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.