Breaking News

ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ ମିଶ୍ର (Poonam Mishra) ଛୋଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ନେଇ ଦେଲେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ବୟାନ

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଉଳୀଉଡ୍ ର ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ୍ । ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିଥିବେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଂଜୟ ନାୟକ ଙ୍କ ବାଇଶି ପାହାଚେ ଖେଳିବ ମୀନ ଜରିଆ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଉଳୀଉଡ୍ ରେ ନାୟିକା ଭାବେ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରଥମ ସିନେମା ରେ ସେ ଲଳିତ ନାମକ ଜଣେ ନବାଗତ ଙ୍କ ନାୟିକା ବନିଥିଲେ। ପୂନମ୍ ଏହାପରେ ଯେଉଁ ନାୟକ ଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି ସେମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଅଛନ୍ତି ବାବୁଶାନ୍,ବୁଲୁ ଓ ସମ୍ବିତ ପ୍ରମୁଖ ଅଟନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ସେ ବଡ଼ ପରଦା ରେ କୌଣସି ହିରୋ ଙ୍କ ନାୟିକା ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଅଗକୁଏକ୍ ଫିଲ୍ମ୍ ଆସୁଅଛି ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ୍ ଟି ରେ ସେ ନାୟିକା ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଫିଲ୍ମ୍ ଟି ରେ ହିରୋ ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ କିଶୋର କୁମାର । ଏହି ଫିଲ୍ମ୍ ଟି ରେ ପୁନମ ଓ କିଶୋର ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଆପଣ ମାନେ । ଯାହାର ଟାଇଟଲ ହେଲା ଲଭ୍ ୟୁ ଜାନୁ ।

ଏଥିରେ ଅନ୍ୟ ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ଲେଙ୍କା, ପ୍ରିୟା ମହାପାତ୍ର, ମନିଷା ମିଶ୍ର,ଅରବିନ୍ଦ ଏବଂ ଚୌଧୁରୀ ବିକାଶ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରେ ନଜର ଆସିବେ ।ଏହି ଫିଲ୍ମ୍ ଟି ର ପ୍ରଯୋଜକ ହେଲେ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଓଝା ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଦିବ୍ୟଜ୍ୟୋତି ପାତ୍ର । ଅଭିଜିତ ମଜୁମଦାର ଏହାର ସଙ୍ଗୀତକାର । ଡକ୍ଟର ବୈଜୟନ୍ତ ମିଶ୍ର ଏହି ସିନେମା ର କାହାଣୀ ରଚନା କରିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *