Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବିବାହ ପରେ ଓଡିଆ ନାୟିକା ଦେବଯାନୀ (Debjani) ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଉଳୀଉଡ୍ ଜଗତ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେବଯାନୀ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଅନେକ କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ସମସ୍ତ ଆଲବମ୍ ମଧ୍ୟ ସୁପର ହିଟ୍ ହବା ସହିତ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ହୃଦୟ କୁ ଛୁଇଁଥିଲା । ଦେବଯାନୀ ଭଲ ଆଲବମ୍ କରିବା ସହିତ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଥାନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ ବହୁ ସାରା ଧାରାବାହିକ ରେ । ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ସେ ଉଳୀଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ଯେ ଦେବଯାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କୁ ଶାଶୁ ଘରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଦେବଯାନୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ସତ୍ କିନ୍ତୁ ରିଲ ଲାଇଫ ରେ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ନୁହେଁ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ର ଆଗକୁ ଏକ ଫିଲ୍ମ୍ ଆସୁଅଛି ଯାହାର ସୁଟିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଖୁବ୍ ଜୋର୍ ସୋର୍ ରେ ଚାଲିଛି ଆଉ ସେହି ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ର କିଛି ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ଦେବଯାନୀ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆମେ ପୁଣି କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ର ଆଗକୁ ଏକ ଫିଲ୍ମ୍ ଆସୁଅଛି ଯାହାର ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ୍ ଜୋର୍ ସୋର୍ ଚଳ ଚାଲିଛି ଓ ସେ ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ର କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.