Breaking News

ହଠାତ ଏମିତି କଣ ହେଲା ସବ୍ୟ ଅର୍ଚ୍ଚିତା (Sabyasachi Archita) ଙ୍କର ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଯାଇ ଦୁହେଁ ଦେଖା କରିଲେ

ରାଜ୍ୟପାଳ ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ନୂଆ କରି ବିବାହ ହୋଇଥିବା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା । ସେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଙ୍କୁ କଣ ପାଇଁ ଭେଟିଥିଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ ସପ୍ତହ ରେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସେ ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଓଡ଼ିଆ ଘର ର ରୀତି ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ବିବାହ ରେ କେବଳ ଉଭୟ ପରିବାର ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତା ପରେ ସେ ଓଡ଼ିଶାକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କର ବିବାହ ଘର ର ଭୋଜି ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ସେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଙ୍କ ଘରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ସେ ପୂର୍ବ ଭଳି ସମାଜ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ସେ ପୂର୍ବ ଭଳି ସମାଜ ସେବା କରିବେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ମଧ୍ୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଯେ କରୋନା ସମୟ ରେ ସବ୍ୟ ପ୍ରବାସୀ ମାନ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ଲୋକ ମାନ ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା ବୁଝି ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଦୁହେଁ ମିଶି ସମାଜ ସେବା କରିବେ ସେଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ୟପାଳ ଙ୍କୁ ଭେଟି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବାଡିରୁ ବର କୋଳି ଚୋରି କରି ଖାଇଲେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା (Tamanna) ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *