Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବିବାହ ର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପରେ କାହିଁକି ଶାଶୁ ଙ୍କ ସହିତ ହୋମ ଯଜ୍ଞର କରିଲେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝିଲିକ (Jhilik)

ବିବାହ ର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପରେ କାହିଁକି ଶାଶୁ ଙ୍କ ସହିତ ମନ୍ଦିର ଗଲେ ଝିଲ୍ଲିକ୍ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝିଲ୍ଲିକ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଝିଲ୍ଲିକ୍ ଙ୍କ ଆଉ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି କାରଣ ସେ ଗତ ବର୍ଷ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ।

ସେ ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରୀତି ରଞ୍ଜନ ଘଡେଇ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଝିଳିକ ଙ୍କ ବିବାହ ରେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ଏବଂ ସିରିଏଲ୍ ଦୁନିଆ ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଝିଲ୍ଲିକ୍ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି । ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଝିଲ୍ଲିକ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସହ ପୁରୀ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ କାଳିଆ ଦେଖା କରି ସମୁଦ୍ର କୂଳ ରେ ବହୁତ୍ ମଜା କରିଥିଲେ ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଝିଲ୍ଲିକ୍ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ସେ ତା ପରେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ୍ କରିନାହାନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଝିଳିକ ଙ୍କ ର ଏକ ଲାଇଭ ଭିଡିଓ ରେ ଆସି ଏକ ମନ୍ଦିର ଦେଖାଇବା ସହିତ ଭୋଜି ରେ ରୋଷେଇ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଆଇଟମ ମଧ୍ୟ ଦେଖେଇଥିଲେ ଓ ଶେଷ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କେଉଁ ମଦିର୍ ଯାଇଥିଲେ ଓ ସେଠାରେ କାହିଁକି ଭୋଜି ଦେଇଥିଲେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଯାଜପୁର ଏକ ମନ୍ଦିର ଯଥା ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ମହାବୀର ଙ୍କ ବିଗ୍ରହ ଓ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ର ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ । ଏହି ମହାବୀର ଙ୍କ ମନ୍ଦିର ରେ ସେ ପୂଜା ହୁମ୍ କରିବା ସହିତ ଭୋଜି ର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ର ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *