Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବାବୁଶାନ (Babushan) ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବାହାଘରରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଲେ

ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା ସୁପର୍ ଷ୍ଟାର୍ ବାବୁଶାନ୍ । ଆପଣ ମାନେ ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ । ତାଙ୍କ ବାପା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା ଓ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଓ ତାଙ୍କ ମାଆ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ବାବୁଶାନ୍ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପାଖ ରେ ବହୁ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ସବୁବେଳେ କିଛି ନ କିଛି କାରଣ ରୁ ସବୁ ବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରେ ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ବାବୁଶାନ୍ ତାଙ୍କ ଗାଁ ବାରିପଦା କୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ।ସେ ବହୁତ୍ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ଗାଁ କୁ ଯାଉଥିବାରୁ ବହୁତ୍ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ।

ସେଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ର ବାହାଘର ଆଟେଣ୍ଡ କରିବା ବହୁ ନାଚ ଗୀତ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ତା ପରେ ସେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ମହୋତ୍ସବ ରେ ଯୋଗ ଦେବା ର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ରମ ରହିଛି । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ବହୁ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ଗାଁ ବାରିପଦା କୁ ଯାଇଥିବାରୁ ଓ ସେଠି ସେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବାହାଘର ରେ ଉପସ୍ଥିତ ନାଚିଥିଲେ । ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *