Breaking News

ବିବାହ ପରେ ହଠାତ ଏମିତି କଣ ହେଲା, ସବ୍ୟସଚୀ ଅର୍ଚିତା (Sabyasachi Archita) ପୋଲିସ ଡିଜିଙ୍କୁ ଦେଖା କରିଲେ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଅଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ ପର୍ ଠାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ରେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯଦି ଦେଖିବା ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଉଭୟ ଅର୍ଚ୍ଚନା ତାମିଲନାଡୁ ର ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ର ଡିଜିପି Mr jk ତ୍ରିପାଠୀ ଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା କଣ ପାଇଁ ଉଭୟ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ପୋଲିସ ପାଖ କୁ ଗଲେ କଣ ରହିଛି ପ୍ରକୃତ କାରଣ ସବୁକିଛି ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିପାରିବେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ଏକ ବଡ଼ ଖବର ରହିଛି ଉଭୟ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାମିଲନାଡୁ ର ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ତ୍ରିପାଠୀ ଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ନିଜେ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ କିଛି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ରେ ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ କରୋନା ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତାମିଲନାଡୁ ରେ ଗାଡି ରହିଥିବା ଓଡ଼ିଆ ମାନ ଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଓ ଓଡ଼ିଶା କୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ତାମିଲନାଡୁ ର ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ଡିଜିପି Mr jk ତ୍ରିପାଠୀ । ତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି କି ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କ ର ଏହି ସାହାଯ୍ୟ ରାଜ୍ୟବାସୀ ମାନେ କେବେ ପି ଭୁଲି ପାରିବେ ନାହିଁ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *