Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିବାହ ପରେ ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ସବ୍ୟଅର୍ଚ୍ଚିତା (Sabyarchita)

ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଯୋଗ ଦେବେ ସିନେ ଉତ୍ସବ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡ଼ି ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ରାଜସ୍ଥାନ ର ଏକ ରାଜା ପ୍ରସାଦ ରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏହି ବାହାଘର ଉତ୍ସବ ରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ର ସ ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ହିନ୍ଦୁ ପରମ୍ପରା ଅନୁସାରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ପତି ପତ୍ନୀ ହେବା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏହି ଯୋଡ଼ି କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ତରଙ୍ଗ ସିନେ ଉତ୍ସବ ରେ ସେଥିପାଇଁ ଚାଲିଛି ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ନାଚ ପ୍ରାଟିସ୍ । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ତରଙ୍ଗ ସିନେ ପ୍ରଡକ୍ସନ ନିକଟ ରେ ତରଙ୍ଗ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା। ସେ ଏହି ସିନେ ଉତ୍ସବ ରେ ଆସିବା ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନାଚ ପ୍ରାଟିଶ୍ କରୁଛନ୍ତି ଓ ଏହା ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘର ର ପ୍ରଥମ ତରଙ୍ଗ ସିନେ ଉତ୍ସବ ରେ ଯୋଗ ଦେବେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ।

ସେ ଆଗରୁ ଏହି ସିନେ ଉତ୍ସବ ରେ ଆସୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯୋଡ଼ି ହିସାବ ରେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପତି ପତ୍ନୀ ହିସାବ ରେ । ଦର୍ଶକ ମାନେ ଏହି ଯୋଡ଼ି କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନାଚ ପ୍ରାଟିସ କରାଉଛନ୍ତି ଗିରିଶ ଯିଏ କି ଜଣେ ଭଲ କୋରୀୟଗ୍ରଫର୍ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *