Breaking News

ବାହାଘର ପରେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା(Divya) ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ

ଆମର ଉଳିଉଦ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ମହାନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେଅଭିନେତ୍ରୁ ଦିଵ୍ୟା ଙ୍କ ର ବିବାହ କୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚ ସୃଷ୍ଠି ହୋଇଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିବ୍ୟା ଙ୍କ ର ଶାଶୁଘର ଏମିତି କିଛି ଫଟୋ ଯାହା କି ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ସାଉଟୁଛି ଯେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛୁ ଯେ ଡ଼ିବ୍ୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ଶାଶୁଘରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି । ତା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ମନ୍ ରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଥିବ ଯେ ହଠାତ୍ ଦିବ୍ୟା କେତେବେଳେ ବିବାହ କଲେ । ତାଙ୍କ ବିବାହ ର ଖବର ନ ଆସିବା ଆଗରୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ରୁ ଏମିତି ଫଟୋ ଆସିଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଯଦି ପ୍ରକୃତ ରେ ଦିବ୍ୟା ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ତାହାଲେ କାହାକୁ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କଣ ରହିଛି ତାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଓ ଶାଶୁଘର ର ପଛ ର ସତ୍ୟତା ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିବେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦିବ୍ୟ ଙ୍କ ର କିଛି ଫଟୋ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ଏବଂ ସେହି ଫଟୋ ରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି ସେ ଶାଶୁଘରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଫଟୋ ରେ ସେ ପନିପରିବା କାଟୁଛନ୍ତି ଓ ପଖାଳ ଭାତ ମଧ୍ୟ ଖାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଛି ଅର୍ଚ୍ଚନକ ଦିବ୍ୟା ଶାଶୁ ଘରେ ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଅତି ନିକଟ ରେ ଦୀବ୍ୟା ଙ୍କ ର ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହାକି ସିଧା ସଳଖ ଟିଭି ପ୍ରୀମିଅର୍ ହୋଇଥିଲା ଜୀ ସାର୍ଥକ ରେ ଯାହାର ତାଇଟେଲ୍ ଥିଲା ତୁ ମୋ ସାଥିରେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଆପଣ ଦିବ୍ୟା ଙ୍କ ସହ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ସାମନ୍ତରାୟ କୁ ହିରୋ ଭାବେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ପାଲଟିଥିବା ଏହି ଫଟୋ ପଛ ର ସତ୍ୟତା ହଉଛି ତାଙ୍କର ଆଗକୁ ଏକ ଫିଲ୍ମ୍ ଆସୁଅଛି ଯାହାକି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସିନେମା ହଲ୍ ରେ ରିଲିଜ୍ ହବ।

ଯାହାର ତାଇଟେଲେ ରହିଛି ଧୋ ରେ ବାୟା ଧୋ ଏଥିରେ ଆପଣ ହରି ଓ ଦିଵ୍ୟା ଙ୍କୁ ଏକାଠି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଦେଖିବା କୁ ପାଇବେ । ଆପଣ ଙ୍କୁ ଶେଷ ରେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ହଉଛି ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ୍ ର ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ର ଫଟୋ ଓ ସେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *