Breaking News

ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ଶ୍ରୀତମ ଦାସ (Sritam Das)ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଦେଇ ଏହି କଥା କହିଲ

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଉଳିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା । ଯିଏ କି ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ଦିନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ବେଶ୍ ଧୁମ୍ ଧାମରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ କହୁଛୁ ଉଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ଶ୍ରୀତମ ଦାସ । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ।

ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପାଖ ରେ ଅତି ପ୍ରିୟ ଏବଂ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀତମ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିବା ସହ ବହୁ ଗୁଡ଼ିଏ ଆଲବମ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ଓ ସମସ୍ତ ଆଲବମ୍ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ଙ୍କ ହୃଦୟ କୁ ଛୁଇଁଥିଲା ।

ଶ୍ରୀତମ ଅନେକ ଅଡିସନ୍ ରେ ଜଜ୍ ହିସାବ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ଦିନ ଟି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ବେଶ୍ ଧୁମ୍ ଧାମରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଓ ମଜା ମସ୍ତି ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀତମ ଙ୍କ ଏହି ଜନ୍ମ ଦିନ ଅବସର ରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏକ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଦେଇ ଜନ୍ମ ଦିନ ର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀତମ ଧନ୍ୟବାଦ୍ ଜଣାଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ରେ ୱିଷ୍ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା,ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *