Breaking News

ବବି ମିଶ୍ର ଓ କୋୟେଲ ବାନାର୍ଜୀ ସନ୍ନ୍ୟାସ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଏହା ପଛ ର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଉଳିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ବବି ମିଶ୍ର । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ । ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ର ଅତି ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ତ ସହିତ ସେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ।ବବି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ମଧ୍ୟ ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଛି ।

ସେ ପ୍ରଥମେ ଆଲବମ୍ ରୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଆଲବମ୍ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ହୃଦୟ କୁ ଛୁଇଁଥିଲା । ବବି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ପତ୍ନୀ କୋୟେଲ ବାନାର୍ଜୀ । ସେ ହଉଛନ୍ତି ବେଙ୍ଗୋଳି ଝିଅ । ସେ ବେଙ୍ଗୋଳୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଉଳିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ହି ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ସେ ଦୁଇ ଜଣ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇଥିଲେ ଓ ତା ପରେ ସେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ବବି ମିଶ୍ର ଓ କୋୟେଲ ବାନାର୍ଜୀ ଙ୍କ ର ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଈରାଲ୍ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଫଟୋ ରେ ସନ୍ନ୍ୟାସ ର ବେଶ୍ ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଦେଖି ଭାବୁଛନ୍ତି ବବି ମିଶ୍ର ଓ କୋୟେଲ ସନ୍ନ୍ୟାସ ଧର୍ମ କରିଛନ୍ତି । ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫଟୋ ଟି ତାଙ୍କର ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ର ଓ ଏହି ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *