Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖନ୍ତୁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର(Sidhant Mohapatra) ଙ୍କ ପୁଅ ସାଇ ସିଦ୍ଧିର ବ୍ରତ ଘର ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ୨୦୦୪ ମସିହା ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାମା ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଓ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ଝିଅ ର ନାମ ହଉଛି ସାଇ ସମର୍ଥା ଓ ପୁଅ ନା ହଉଛି ସାଇ ସିଦ୍ଧି । ସେ ଦୁଇ ଜଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୁବେଶ୍ୱରରେ ପାଠ ପଢ଼ୁଛନ୍ତି ।

ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ପୁଅ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ପୁଅ ସାଇ ସିଦ୍ଧି ର ବ୍ରତ୍ତ ଘର ବିଷୟ ରେ ଏବଂ ଜାଣିବା ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବ୍ରତ୍ତ୍ ଘରେ କେଉଁ କେଉଁ ଅଭିନେତା ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ୯୦ ଦଶକ୍ ରୁ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ସୁପର୍ ହିଟ ଫିଲ୍ମ୍ କରିସାରିଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର୍ ଷ୍ଟାର୍ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଯାହା ଫଳରେ ଏବେ ବି ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ହିରୋ ଭୂମିକା ରେ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ଫିଲ୍ମ୍ କରିସାରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିରଏଲ୍ କେମିତି କହିବି କହ ର ସୁଟିଂ ଖୁବ୍ ଜୋର୍ ସରେ ଚାଲିଅଛି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ଜି ସାର୍ଥକ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଟି ରେ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷ ରେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁପ୍ରିୟା ନାୟିକା ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *