Breaking News

ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନିନୀ(sweet)ଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଜଣେ ଜଣ ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାଆନ୍ତି । ଆମେ କହୁଛୁ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ଵୀଟ ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ଆପଣ ମାନେ ସ୍ଵୀଟ ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିଥିବେ ।

ଜି ସାର୍ଥକ ଟିଭି ର ମାନିନୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଫଳରେ ମାନିନୀ ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର ୱାନ ଧାରାବାହିକ ହୋଇଥିଲା । ମାନିନୀ ଧାରାବାହିକ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ସହ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି ।

 

ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ରଖିଛନ୍ତି । ସେ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ କରିବା ସହ ବହୁ ଗୁଡ଼ିଏ ଆଲବମ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *