Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର(sidhanta Mohapatra) ଙ୍କ ପୁରା ପରିବାର ପ୍ରମୋଦିନୀଙ୍କ ରିସେପ୍ସନ ରେ ଯୋଗ ଦେଲେ

ଆପଣ ମାନେ ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣ ଶୁଣା ଅଭିନେତା ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ କହିଲେ ମଧ୍ୟ କମ ହେବ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ନମ୍ବର ୱାନ ହିରୋ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ବା ମୁନା ଭାଇ ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଦେଖିଥିବେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଏବଂ ରଚନା ମିଶ୍ର ଏହି ଦୁଇ ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ସୁପରଥିଲା ସେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସେତେବେଳ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଚନା, ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ, ମାମା ମିଶ୍ର ସହ ମିଶି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ସେତେବେଳେ ତାହା ସୁପର ଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସ୍ମରଣୀୟ ଅଛି ।

ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ଦର୍ଶକ ଚାହିଁ ରହିଥାନ୍ତି ଟିଭି ସୋ ରେ କେତେବଳେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଆସିବେ ଏବଂ ସେ ଅଧିକ ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି ଯାହା କି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ମରଣୀୟ ଅଛି । ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଏ ସେ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସିନ୍ଧାନ୍ତ୍ ମହାପାତ୍ର ତାଙ୍କ ପରିବାର କୁ ନେଇ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏକ ବାହାଘର ପାଟି ରେ ।  ପତ୍ନୀ ମାମା ଓ ଝିଅ ସାଇ ସିଦ୍ଧି ଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରମୋଦିନୀ ବିବାହ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ । କିଏ ସେ ପ୍ରମୋଦିନୀ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ତାଙ୍କ ପିତା ବିବାହ ରେ ଯୋଗ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭ କାମନା ଜଣେଇଥିଲେ ।

ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ ଦିନ ହିଁ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘରେ ବହୁ ଜଣା ଶୁଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଏଥିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରମୋଦିନୀ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଏସିଡ ଆଟକ୍ ସର୍ଭାଇବର୍ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହେଇଛି ସରୋଜ ସାହୁ ଙ୍କୁ । ବିବାହ ପରେ ରିଶିପେଶନ ପାଟି ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି ସମାଜ ସେବୀ ସୁଦ୍ଧାର୍ଥ ଦାସ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରମିଦୀନୀ ଓ ସରୋଜ ଙ୍କୁ ଆଗରୁ ଟିଭି ଶୋ ରେ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦବା ର ଦେଖିସାରିଥିବେ । ତେବେ ଏହି ବିବାହ ଘର ଟି ବହୁତ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ହଉଛି ଉଳିଉଡ୍ ରେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *