Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସବ୍ୟ-ଅର୍ଚ୍ଚିତା (sabysachi – archita) ଜାଗାର ଓଷା କରିଲେ

ଜାଗର ରାତ୍ରି ବା ଶିବ ରାତ୍ରି ମହାଦେବ ଙ୍କ ପୂଜା । ପୌରାଣିକ ଆଧାର ରେ ଯାହା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ ସମୁଦ୍ର ମନ୍ଥନ ରେ ଯାହା ବି ହଲା ହଲ ବିଶ୍ ନିର୍ଗତ ହୋଇଥିଲା ସଂସାର ର ରକ୍ଷା ପାଇଁ ମହାଦେବ ଶିବ ତାକୁ ପାନ୍ କରୁଥିଲେ ଏ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଲିଯେ ଆଜି ର ଏହି ଶିବ ରାତ୍ରି ରେ ମହାଦେବ ତାଣ୍ଡବ ନୃତ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏପଟେ ଆଜି ର ଏହି ଶିବ ରାତ୍ରି ରେ ନୂଆ କରି ବିବାହ କରିଥିବା ଆପଣ ଙ୍କ ର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ସେ କିଭଳି ଭାବ ରେ ଜାଗର କରିଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣ ଜାଣିବେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ର ଏବେ ନୂଆ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ତା ପରେ ଓଡ଼ିଶା କୁ ଫେରିଥିଲେ। ହଁ ବନ୍ଧୁ ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା କିଭଳି ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରେ ଓ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଶଶୁର ଙ୍କ ସେବା କେମିତି କରନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରେ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ବା ମହା ଶିବରାତ୍ରି ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସବ୍ୟ ଙ୍କ ପାଇଁ ଜାଗର କରିଥିଲେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଲିଉଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ବର୍ଷା ଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏପରି Gift ଆପଣମାନେ ଜାଣିଲେ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ ଆଉ କହିବେ ଏ ଗିଫ୍ଟ କଣ ପାଇଁ ଦେଲେ…

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଯାହା ଗୋଟେ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଓଲିଉଡ଼ ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓଲିଉଡ଼ କୁଇନ ବର୍ଷା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.