Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସବ୍ୟ-ଅର୍ଚ୍ଚିତା (sabysachi – archita) ଜାଗାର ଓଷା କରିଲେ

ଜାଗର ରାତ୍ରି ବା ଶିବ ରାତ୍ରି ମହାଦେବ ଙ୍କ ପୂଜା । ପୌରାଣିକ ଆଧାର ରେ ଯାହା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ ସମୁଦ୍ର ମନ୍ଥନ ରେ ଯାହା ବି ହଲା ହଲ ବିଶ୍ ନିର୍ଗତ ହୋଇଥିଲା ସଂସାର ର ରକ୍ଷା ପାଇଁ ମହାଦେବ ଶିବ ତାକୁ ପାନ୍ କରୁଥିଲେ ଏ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଲିଯେ ଆଜି ର ଏହି ଶିବ ରାତ୍ରି ରେ ମହାଦେବ ତାଣ୍ଡବ ନୃତ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏପଟେ ଆଜି ର ଏହି ଶିବ ରାତ୍ରି ରେ ନୂଆ କରି ବିବାହ କରିଥିବା ଆପଣ ଙ୍କ ର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ସେ କିଭଳି ଭାବ ରେ ଜାଗର କରିଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣ ଜାଣିବେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ର ଏବେ ନୂଆ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ତା ପରେ ଓଡ଼ିଶା କୁ ଫେରିଥିଲେ। ହଁ ବନ୍ଧୁ ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା କିଭଳି ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରେ ଓ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଶଶୁର ଙ୍କ ସେବା କେମିତି କରନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରେ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ବା ମହା ଶିବରାତ୍ରି ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସବ୍ୟ ଙ୍କ ପାଇଁ ଜାଗର କରିଥିଲେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *