Breaking News

ଏହି ଓଡିଆ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନେ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କୁ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟରୁ ଭଲପାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଫିଲ୍ମ୍ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ଭଲପାଇ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରୁ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।
୧_- ଦେବାଶିଷ ଓ ମୋନାଲିସା ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ଯୋଡ଼ି କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ । ୨୦୦୦ ମସିହା ରେ ଏମାନେ ଆଲବମ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।


୨- ଆଣିସା ଓ ଶିବାଶିଷ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଏହି ଦୁହେଁ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କୁ । ତାଙ୍କ ଭଲ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ଭଲପାଇବା ଓ ତା ପରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ।


୩- ଚନ୍ଦନ ଓ ମାହି ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ । ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଅନେକ ସିରିଏଲେ୤ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।


୪- ରାକେଶ ଓ ଯୁବି ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ କୁଆଁରୀ ବୋହୂ ଧାରାବାହିକ ରେ । ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ପରସ୍ପର ଭଲପାଇବା ଓ ତା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ ।

୫- ଜିନା ଓ ରୁଦ୍ର ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ରୁଦ୍ର ଓ ଜିନା ଏକ ରିଏଲିଟି ଶୋ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

୬- ବବି ମିଶ୍ର ଓ କୋୟେଲ୍ ମିଶ୍ର ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବବି ମିଶ୍ର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିବା ସହ ବହୁ ଗୁଡାଏ ଆଲବମ୍ କରିଛନ୍ତି ଓ କୋୟେଲ ମିଶ୍ର ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଇ ଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ।

୭- ଅଶ୍ଵିନୀ ଓ ପ୍ରେରଣା ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଅଶ୍ଵିନୀ ଓ ପ୍ରେରଣା ଙ୍କୁ ସ ଏ ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ରିଆଲିଟି ଶୋ ରେ ଦେଖିଥିବେ ।


୮- ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଉଲିଉଡ୍ ର ରାଜା ସୁପର୍ ଷ୍ଟାର୍ ଓ ମୁନା ଭାଇ । ସେ ପ୍ରଥମେ ରଚନା ବାନାର୍ଜୀ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏହା ପରେ ସେ ମାମା ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଭଳପାଇଥିଲେ ଆଉ ରଚନା ବାନାର୍ଜୀ ଙ୍କ ସହ ଛାଡପାତ୍ର ହେଲା ପରେ ସେ ମାମା। ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

୯- ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଏହି ସୁପର୍ ଷ୍ଟାର୍ ଦୁଇ ଜଣ ଶୋଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ଭଲପାଇ ଥିଲେ ଓ ତା ପରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଫାଟ୍ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଅଲଗା ହେବା ପାଇଁ କୋର୍ଟ ରେ ହଜାର ହେଇଛନ୍ତି ।

୧୦- ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଗତ ମାର୍ଚ୍ଚ। ଏକ ତାରିଖ ରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *