Breaking News

ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସବ୍ୟଙ୍କ ସହ ବାପା ଘରକୁ ଗଲେ, ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କୁ ଦେଖି କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ ଜେଜେ ମା

ବିବାହ ର କିଛି ଦିନ ଶାଶୁ ଘର ରହିଲା ପରେ ପୁଣି ଫେରିଛନ୍ତି ବାପା ଘର କୁ ଅର୍ଚ୍ଚିତା । ବାପଘର କୁ ଫେରିବା ସମୟ ରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଓ ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କୁ ଦେଖି ଭାବ ବିହୁଲ୍ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ଆଇ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏମିତି କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦେଖାଯାଇଛି । କାହିଁକି ନା ବିବାହ ଘରେ ଶାଶୁ ଘରେ ପ୍ରଥମେ ରୋଷେଇ କରିବା ଏହା ପରେ ଶାଶୁଘର ରୁ ବାପଘର କୁ ଆସିଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କ ସହିତ । ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ଦେଖି ଭାବ ବିହୂଲ୍ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଆଇ ।

ଭାବ ବିହୁଲ ହୋଇ ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ଧରି କୁଣ୍ଢେଇ କାନ୍ଦୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଈରାଲ ହୋଇଛି । ଦର୍ଶକ ମାନେ ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଆଗ କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିବା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ବାପଘର କୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ଆଇ ଭାବ ଵିହୁଲ ହୋଇ କାନ୍ଦି ପକେଇଛନ୍ତି ଓ ଏହା ଖୁସି ର ଲୁହ ବୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରି କରିଥିଲେ ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ ରେ ଓଡ଼ିଶା କୁ ଫେରିଥିଲେ ଏୟାର ପୋର୍ଟ ରୁ ସିଧା ସଳଖ ସବ୍ୟ ଙ୍କ ଘର କୁ ଆସିଥିଲେ । ନିଜର ର ଚତୁର୍ଥୀ କାମ ଓ ସମସ୍ତ କାମ୍ ସରିବାପରେ କିଛି ସମୟ ଫୁରୁସତ୍ ପାଇଁ ଆସିଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବାପଘର କୁ । ବାପଘର କୁ ଆସିଲା ପରେ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଆଇ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ଭେଟ ହୋଇଥିଲେ ।ସେ ତାଙ୍କ ଆଇ କୁ ବହୁତ୍ ଭଲପାଆନ୍ତି । ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କୁ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଦେଖିଲା ପରେ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ଆଇ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ରେ କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସିନ୍ଦୁରର ଅଧିକାର Siriel ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଲିକୁନ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଘର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେଉଁ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି….

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ତ ମିଠୁଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣିଥିବେ ଯିଏକି ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର ସିରିଏଲ୍ ରେ ସେକେଣ୍ଡ ଲିଡ ଆକ୍ଟର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.