Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବିବାହ ପରେ ସବ୍ୟସଚୀ (Sabyasachi) ସ୍ତ୍ରୀ ଅର୍ଚିତା (Archita)ଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ସୁଟିଙ୍ଗ ସେଟକୁ ଗଲେ

ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଧରି ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଲେ । ସବ୍ୟସଚୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ କୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ କିଛି ଦିନ ହେଲା ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ବିବାହ କରି ଓଡ଼ିଶା କୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା । ସେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି କାହିଁକି ନ ସୁଟିଂ ହିଁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଓ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରୁ ଏତେ ବାଟ ପହଞ୍ଚିଁଛନ୍ତି ଏହି କଥା ଟି ସବ୍ୟସାଚୀ ନିଜେ କହିଥିଲେ ।

ଜି ସାର୍ଥକ ସଂସାରେ ଆୱାର୍ଡ଼ ରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଫେରିଲା ପରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସେଲିବ୍ରିଟି ମାନେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ଦେଖି ବହୁତ୍ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତା ସହିତ ଫଟୋ ପି ମଧ୍ୟ ଉଠେଇଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ଥିବା ସୋସିଆଲ ,ମିଡ଼ିଆ ମାନେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ କୁ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫଟୋ ରେ ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ଜି ସାର୍ଥକ ର ସଂସାର ଆୱାର୍ଡ଼ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ । ଅବଶ୍ୟ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଓ ସବ୍ୟ ଙ୍କ ପରଫମନସ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ ଜନ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଏହି ଷ୍ଟେଜ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ସେଲିବୃତି ଙ୍କ ସହିତ ।

ପ୍ରଥମ ଥର ବିବାହ ପରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ନେଇ ସଂସାର ଆୱାର୍ଡ଼ ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସବ୍ୟ । ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଏବଂ ସବ୍ୟ ବହୁତ୍ ଖୁସି ଥିବାର ଜଣା ପଡ଼ିଛି ସଂସାର ଆୱାର୍ଡ଼ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଜି ସାର୍ଥକ ର ଅନେକ ରିଆଳିଟି ଶୋ ରେ ଆପଣ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ଜଜ୍ ଭବ ରେ ଦେଖିଥିବେ । ସବ୍ୟସାଚୀ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଯଜ୍ ଭାବେ ରେ ଦେଖିଥିବେ । ଏହି ସଂସାର ଆୱାର୍ଡ଼ ରେ କିଭଳି ଅନୁଭୂତି ଲାଗୁଥିବା ର ପଚରିଥିଲେ । ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା କହିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ଜି ସାର୍ଥକ ର ଫାମିଲୀ ହୋଇକି ରହିଛି ଆଗ କୁ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ରହିଥିବୁ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *