Breaking News

କୁଆଁରୀ ବୋହୂ ସିରିଏଲର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିମ୍ବା(Rakesh) ଲୁଚିକରି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଲେ

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ କୁଆଁରୀ ବୋହୁ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ |ଏହି ସିରିଏଲ ରେ ଆପଣ ମାନେ ସିମ୍ବା ଚରିତ୍ର କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ |ଏବେ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ଖବର ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଖବର ଟି ହେଉଛି ସିମ୍ବା ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି |ଆପଣ ,ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସିମ୍ବା ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି |ତେବେ ସିମ୍ବା କାହାକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ ଆମର ଏହି ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ |


ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସିମ୍ବା ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ସେ ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ଜଗତର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାଜ୍ଞସିନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |ଆପଣ ମାନେ ଯାଜ୍ଞସିନୀଙ୍କୁ ନୂଆ ବୋହୁ ସିରିଏଲ ରେ ଚାନ୍ଦ ବାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଦେଖିଥିବେ |ସେ ଏହି ସିରିଏଲ ବ୍ୟାତୀତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ସିରିଏଲ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି| ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସିରିଏଲ ପରି ଓ ମାନିନୀ ଏମିତି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ସିରିଏଲ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |ସେ ତାଙ୍କର ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଛନ୍ତି |


ଏବେ କିଛି ଦିନ ହେବ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ବିବାହ ପରେ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ଜଣ ପଡିଛି |ଏହି ଦୁଇଜଣ ତାଙ୍କ ବିବାହ ର କେତେଗୁଡିଏ ଫଟୋ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଅପଲୋଡ କରିଛନ୍ତି |ଏହି ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଛନ୍ତି |ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗୁଛି ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସ ରେ କୁହନ୍ତୁ |ଏମିତି ଆହୁରି ଖବର ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଦେବୁ ଧନ୍ୟବାଦ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *