Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଓଡିଆ ସିନେମା ନାୟିକା ଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ (Elina Samantray) କିପରି ଛୁଟି ଦିନରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ମଜାମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି

ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣ ମାନେ ଓଡିଆ ସିନେମା ସୁପର ହିଟ ନାୟିକା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କୁ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ । ଆପଣ ମାନେ ସିନେମାରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ବି ଦେଖି ଥିବେ । ଏଲିନା ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଓଡିଶା ଯୁବ ପିଢୀ ମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ନାୟିକା ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଏଲିନା କିପରି ଛୁଟି ଦିନରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିଲେ । ଆମର ଏହି ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ। ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା

ଏଲିନା 1996 ମସିହା 23 ଜୁଲାଇ ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଫେମସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି।ସେ ରେଭେନ୍ସା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢୁଥିଲେ।ଏଲିନା ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର କିଏ ହେବ ମୋ ହିରୋଇନ ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ ବିଜେତା ହୋଇ ଓଲିଉଡ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ।ସେବେଠୁ ସେ ଆଉ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନାହାନ୍ତି ସେ ଆଗକୁ ମାଡି ଚାଲିଛନ୍ତି ଓ ବହୁତ ସଫଳତା ହାସଲ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି।

ଏଲିନା ଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମି ଟି ହେଉଛି “ଇଶ୍କ ତୁ ହି ତୁ” ଏହି ଫିଲ୍ମି ରେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଓ ପରେ ବହୁତ ଫିଲ୍ମି ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କୁ ଅଫର ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ‘ଜଗା ହାତରେ ପଘା’ ଏବଂ ‘କେହି ନୁହେ କାହାରା’ ଭଳି ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।ତେବେ ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏଲିନା ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଓ ଭାଇଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଓ ଏହି ବୁଲିବା ସମୟର ଫଟ ଗୁଡିଏ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।ତେବେ ଏଲିନା ଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ମାନେ ଏହି ଫଟ ଗୁଡିକୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଓ ବହୁତ ମାତ୍ରରେ ଲାଇକ ଆଉ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *