Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଝିଅ ବିଦା ବେଳେ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ କାନରେ କଣ କହିଲେ ଅର୍ଚିତା(Archita) ଙ୍କ ମା ….

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ଜଗାତାର ଚର୍ଚିତ ଯୋଡି ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ |ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି |ଏହି ଦୁଇଜଣ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବା ସହ ଓଡିଶାରେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପାନ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ମାର୍ଚ 1 ତାରିଖରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି |


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ କି ଝିଅ ବିଦା ସମୟରେ ଅର୍ଚିତା କେମିତି କାନ୍ଦି ଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ମା ଝିଅ ବିଦା ସମୟରେ ଅର୍ଚିତା ସାହୁ ଙ୍କୁ କଣ କହିଥିଲେ |ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ ମାର୍ଚ 1 ତାରିଖାରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ଯାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସାବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚିତା |


ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କର ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତ ରହି ହିନ୍ଦୁ ରୀତି ନୀତି ଅନୁସାରେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା |ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚିତା ରାଜସ୍ଥାନ ରୁ ଓଡିଶା ଫେରିଛନ୍ତି|ଯେତେବେଳେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚିତା ଓଡିଶା ଫେରିଥିଲେ ସେହି ସମୟରେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ |ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅର୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ କେମିତି ରହିଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଝିଅ ବିଦା ସମୟରେ ମା ତାଙ୍କ ଝିଅ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଝିଅ ତୁ ସବୁବେଳେ ତୋ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କର ଦୁଖ ଶୁଖ ବୁଝିବୁ ଓ ଶାଶୁ ଶସୁରଙ୍କ ସେବା କରିବୁ |ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ପାଖା ପାଖି ପାଞ୍ଚ ଟି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ରେ ଏକାଠି ଅଭିନୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚିତା |ଏହି ଦୁଇଜଣ ଙ୍କର ଅଭିନୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *