Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ କିପରି ଶାଶୁ ଘରେ ରୋଷେଇ କରୁଛନ୍ତି ନାୟିକା ଅର୍ଚ୍ଚିତା ( Archita)

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଚର୍ଚିତ ଯୋଡି ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |ଏହି ଦୁଇଜଣ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ମାର୍ଚ 1 ତାରିଖ ଦିନ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ର ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବିବାହ ପରେ ଶାଶୁଘରେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ଅର୍ଚିତା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ତେବେ ଡେରି ନ କରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା | ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରଥମ ଥର କରି ଅର୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ରୋଷେଇ ଘରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛନ୍ତି |ଆପଣ ମାନେ ତ ସମସ୍ତେ ବେସ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ମାର୍ଚ 1 ତାରିଖରେ ଅର୍ଚିତା ସବ୍ୟ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ପାଖା ପକ୍ଷୀ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପରେ ଉଭୟ ଓଡିଶା ଫେରିଥିଲେ ଓ ଓଡିଶା ଫେରିବା ପରେ ଅର୍ଚିତା ନିଜ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ|

ତେବେ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ଯଦି ଦେଖିବେ ଅର୍ଚିତା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜ୍ସ ଶାଶୁ ଘରେ ରୋଷେଇ ସାଳ ରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି |ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଭାଷାରେ ଅର୍ଚିତା ପ୍ରଥମ ଥର ହାଣ୍ଡିଶାଳ ରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି |ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଅର୍ଚିତା ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଫଟୋ ଗୁଡିଏ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ଅର୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଓ ନଣନ୍ଦ ମାନଙ୍କ ସହିତ ରୋଷେଇ ଘରେ ରୋଷେଇ କରୁଛନ୍ତି |ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେହି ଫଟୋ ଗୁଡିକ ଦେଖିପାରିବେ |

ଅର୍ଚିତା ରୋଷେଇ କରି ସାରିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏକାଠି ଖାଇଛନ୍ତି ଓ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କର ଶାଶୁ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି |ଲଡୁ ଓ ମୁଦି ଅର୍ଚିତା ଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଶାଶୁ |ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଙ୍କର ବିବାହ ପ୍ରାୟ ଆଠ ଦିନ ପୁରୀ ସରିଲାଣି |ତେବେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅର୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ରୋଷେଇ ସାଳ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *