Breaking News

ସରୋଜ ଓ ପ୍ରମୋଦିନି ଙ୍କ ବାହାଘର ରେ ନଜର ଆସିଲେ Sidhanta Mama Mishra ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଓ ମାମା ମିଶ୍ର, କିଛି ଏମିତି କହିଲେ

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଏସିଡ ପିଡିତା ପ୍ରମୋଦିନି ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏବେ ସରୋଜ ଓ ପ୍ରମୋଦିନି ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି।ତେବେ ତାଙ୍କ ବାହାଘର ସରିଛି ତେବେ ତାଙ୍କ ରିସେପସନ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ତେବେ ଡେରି ନ କରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ପ୍ରମୋଦିନି ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେଏ ସିଡପୀ  -ଡିତ ସେ ଦୀର୍ଘ 9 ବର୍ଷ ହେଲାଣି ଏହି ଯନ୍ତ୍ରଣା ରେ ଛଟ ପଟ ହେଉଥିଲେ।

ତେବେ ସରୋଜ ଜଣେ ଭଗବାନ ରୂପରେ ଆସି ପ୍ରମୋଦିନି ଙ୍କର ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଲହରୀ ଭରି ଦେଇଛନ୍ତି।ତେବେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚାରି ଆଡୁ ସରୋଜ ଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ର ସୁଅ ଛୁଟିଛି।ଏନେଇ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ କେମିତି ସୁଖ ମୟ ହେବ ସେ ନେଇ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଭୁ ଙ୍କର ପାଖରେ ପାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି।ସରୋଜ ଙ୍କୁ ସବୁଆଡୁ ପ୍ରଶଂସା ର ସୁଅ ଛୁଟିଛି।

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ସବ୍ୟ ଆଉ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଯେଉଁଦିନ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ସେହି ଦିନ ହିଁ ସରୋଜ ଆଉ ପ୍ରମୋଦିନି ବିବାହ କରିଥିଲେ।ତେବେ ତାଙ୍କ ରିସେପସନ କାଲି ହୋଇଥିଲା ଓ ତାଙ୍କର ଏହି ରେସେପସନ ବହୁ ନେତା ମନ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।ଓ ବହୁତ ଓଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।ଓଡ଼ିଆ ର ସୁପର ଷ୍ଟାର ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ।

ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଫୁଲ ତୋଡା ଦେବା ସହ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସରସ ସୁନ୍ଦର ହେଉ ଆଶ୍ରିବାଦ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଅବସର ରେ ଉସଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର ମଧ୍ୟ ସରୋଜ ପ୍ରମୋଦିନି ଙ୍କୁ ଆଶ୍ରିବାଦ ଓ ଶୁଭ କାମନା ଦେଇଥିଲେ ଓ ବହୁତ ବଡ଼ ବଡ଼ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ରିସେପସନ ପାର୍ଟି ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା (Varsha) ଅନୁଭବ (Anubhav) ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଏବେ ଏମିତି, ଦେଖିଲେ ଆଖି ଓଦା ହୋଇଯିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ସୋସିଆଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *