Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ନବବିବାହିତା ଅଭିନେତ୍ରୀ (Archita) ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଅଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଓ ସେ କିଭଳି ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଶଶୁର ଙ୍କ କେମିତି ସେବା କରୁଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ କାଲି ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଓଡ଼ିଶା କୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ କେମିତି ରହୁଛନ୍ତି ।

ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ର ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ତା ପରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଦୀର୍ଘ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ହେଲା ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଉଥିଲେ । ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସବ୍ୟସାଚୀ ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତି ସହ ହିନ୍ଦୁ ରୀତି ନୀତି ଅନୁସାରେ ବିବାହ ଘର ହୋଇଛି ।

ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କ ବାହାଘର ରିସେପେଶନ ଆସନ୍ତା ବୁଧବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଠାରେ କରିବେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ପାଞ୍ଚ ଗୋଟି ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରିଲେଣି ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା । ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭିନୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାଆନ୍ତି ।

ଗତ କାଲି ଓଡ଼ିଶା ଫେରିବା ପରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଦିନ ଟି କେମିତି କଟିଲା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । ଅର୍ଚ୍ଚିତା କାଲି ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ବା ସବ୍ୟ ଘର କୁ ପ୍ରଥମେ ଗଲା ପରେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଫୁଲ ଚନ୍ଦନ ଦେଇ ଘର କୁ ପାଛୋଟି ଆଣିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *