Breaking News

ଓଡିଶା ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାର ଯୋଡି ସୁଭାଶିଷ ଓ ଅନିଶା (Subhasisi Anisa) ବାପା ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଲେ

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସୁବାସିସ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆନିଶା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ତେବେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ଓ ସେଥିପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ ମଧ୍ୟ କରି ପାରିଛନ୍ତି |


ସୁବାସିସ ଓ ଆନିଶା ଦୁଇଜଣ ଯାକ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରୁ ଭଲ ପାଇବସିଥିଲେ ଯାହା ସିଏ ତିନି ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି |ବାହାଘର ପରେ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ବହୁତ ଖୁସିରେ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |ଏହି ଦୁଇଜଣ ଯାକ ବହୁତ ସାରା ସିନେମା ଓ ବହୁତ ସାରା ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ସୁବାସିସ ଓ ଆନିଶା |

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୁବାସିସ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ଓଲିଉଡ ଜଗତରେ ସେ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିଛନ୍ତି |ଆନିଶା ମଧ୍ୟ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ଓ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନୟ କରୁ କରୁ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଗଢି ଉଠିଥିଲା ଓ ପରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ |


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସୁବାସିସ ଙ୍କୁ ବର୍ତମାନ ହେ ପ୍ରଭୁ ସିରିଏଲ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଓ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିଥିବେ |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିଛି ଗୋଟିଏ ଖୁସି ଖବର |ଯାହାକି ଆନିଶା ଏବେ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |ଏବେ ଖବର ଟି ଅନିଶା ନିଜେ ତାଙ୍କର ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି କି ସେ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଖବର ଶୁଣି ତାଙ୍କ ପରିବାର ରେ ଖୁଶିର ଲହରୀ ଖେଳି ଯାଇଛି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା (Varsha) ଅନୁଭବ (Anubhav) ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଏବେ ଏମିତି, ଦେଖିଲେ ଆଖି ଓଦା ହୋଇଯିବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ସୋସିଆଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *