Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – କିପରି ସବ୍ୟସଚୀ-ଅର୍ଚ୍ଚିତା (Sabyasachi-Archita) ଚତୁର୍ଥୀ ପିଣ୍ଡ ପକାଇଲେ

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଫେମସ ହିରୋ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଫେମସ ହିରୋଇନ ଆର୍ଚିତା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଏବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଜାକ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି |ତେବେ ସେ ଗଲା 1 ତାରିଖରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ଯାଇ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଯାକ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |

ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ବଡ ଧୂମ ଧାମ ରେ ନିଜର ରେସେପ୍ସନ ପାର୍ଟି ସାରିଦେଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଆର୍ଚିତା |ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ହେଉଛନ୍ତି ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଦୁଇ ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡି |ତେବେ ରେସେପ୍ସନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଚତୁର୍ଥୀ ପିଣ୍ଡ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଆର୍ଚିତା |ଏହି ଦୁଇଜଣ ବାହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଓଡିଶାର ରୀତି ନୀତି କୁ ବେସ ଭଲ ଭାବରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି |ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ମାର୍ଚ 1 ତାରିଖରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ |ପରେ କଲି ସନ୍ଧ୍ଯା ରେ ନିଜର ରେଶପ୍ସନ ରାଜସ୍ଥାନ ର ଗୋଟିଏ ବିଳାସ ମାୟ ସ୍ଥାନ ରେ କରିଥିଲେ |

ଏହି ରେସେପ୍ସନ ରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ |ତେବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ କେବେ ଓଡିଶା ଫେରୁଛନ୍ତି ସେ ନେଇ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହାନ୍ତି |ତେବେ ଏହି ରେଶପ୍ସନ ଟି ଧୂମ ଧାମ ରେ ପାଳନ ହୋଇଛି |ତେବେ ଏହି ରେଶପ୍ସନ ରେ ସବ୍ୟ ଆଉ ଅର୍ଚିତା ନାଚୁଥିବାର ଫଟ ଗୁଡିଏ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ତେବେ ଏହି ରେଶପ୍ସନ ଫଟୋ ରୁ ଯାହା ଜଣା ପଡୁଛି ଏହି ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି |ତେବେ ଏହି ରେଶପ୍ସନ ର ସଜ ବାଜ ରୁ ଯାହା ଜଣାପଡୁଛି ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରୂପେ ପାଳନ କରାଯାଇଛି |ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଇଜଣ ଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏଠି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସିନ୍ଦୁରର ଅଧିକାର Siriel ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଲିକୁନ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଘର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେଉଁ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି….

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ତ ମିଠୁଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣିଥିବେ ଯିଏକି ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର ସିରିଏଲ୍ ରେ ସେକେଣ୍ଡ ଲିଡ ଆକ୍ଟର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.